gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Burak Uçkun - Yıldırım Aşk

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gördüğüm hayal değildi, aşk gelişinden belli.

gülüşü kalbimi delip geçti,

oldurdu beni.

gözleri aşka davet etti,

ruhum kendinden geçti.

kaçıp gitmek istedim ama

gönlüm onu seçtı

inanırım yıldırım aska,

yaşadığım bu duygu bambaşka

o başımı döndürdü bir anda

inanırım yıldırım aska.

elleri biraz serindi,

gördüğüm en güzel şeydi

gülüşü kalbimi delip geçti,

sev beni dedi

gözleri aşka davet etti,

ruhum kendinden geçti.

kaçıp gitmek istedim ama

gönlüm onu seçti.

inanırım yıldırım aska,

yaşadığım bu duygu bambaşka

o başımı döndürdü bir anda

inanırım yıldırım aska.

Burak Uçkun - Yıldırım Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burak Uçkun - Gönlümün Işıkları

Burak Uçkun - Gönlümün Işıkları

soldu gönlümün ışıkları son mü? tükettim umutları. utanmadan gelirim kapının önüne. meydan okur gelirim vefasız yüreğine yangınım hala, umudum elimde unutmak zormuş böyle sevinçe. bu derdin sonu yok, kapıldım sellere, hayatın tadı yok, sarıldım ellere. al beni yanına, götür uzaklara gelirim...
  2. Burak Uçkun - İlk Aşkım

Burak Uçkun - İlk Aşkım

yaprak kıpırdamaz içimde, fırtına durdu bak yüreğimde. gözlerin yabancı, bakışların yalancı. unutma beni, karanlığa sor beni. denizin tuzlu dudakları çağırır beni. ilk aşkım, son seferim... bu defa dönmeyeceğim. hasreti sırtıma vurup yollara düşeceğim, gözlerini gözlerime hapsedip gideceğim.
  3. Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

elalemin ağızından düşmedin yahu bir türlü şu huyundan vazgeçmedin yahu sıkıldım boş laflardan, usandım dertlerden. bitti artık, geçmiş olsun, yetti yahu... hiç uğraşma, şenle olmaz artık. bahane bulma, bu senin derdin. bana ne? delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, bir öylesin bir böyle delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, kendin...
  4. Burak Uçkun - Avare Akşamlar

Burak Uçkun - Avare Akşamlar

avare akşamlarda, yine yangınlarda anılar düşer peşime, ben ağlarım. ışıklar sönünce düş perdesinde herkes gider evine, ben ağlarım. bu sokaklar benim biricik sevgilim. gecenin karanlığını ben anlarım neler oldu bana böyle? mum gibi eriyorum. sevdanın rüzgarına sarıldım gidiyorum inan bana böyle olmaz, gerçeği görmeliyiz. aynı filmin vazgeçilmez oyuncularıyız biz.
  5. Burak Uçkun - Ateşler Danseder

Burak Uçkun - Ateşler Danseder

ateşler dans eder gecenin kollarında ateşler dans eder gecenin kollarında ayırmak yürek ister sarıl bana ayrılık yürek ister sarıl bana yatağım boş, resmin başucumda durur öylece masum. özlerim, beklerim, ağlarım vazgeçersen sonunda... zaman çok zor geçiyor yokluğunda dokunduğun güllerim kanıyor avucumda ateşler dans eder gecenin kollarında ayırmak yürek ister, sarıl bana... sevgiden...

Sayfayı Paylaş