gebe
  1. concon

concon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

buranın bi conconu yoqmuş die duydum !!!

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında concon tarafından paylaşıldı.

mbr ben yasemin uşaqta yaşıorum ruyam ablamın tavsıyesıyle geldım ii qi geldim egleniorum zaten ilerde tanışırız herkese ii paylkaşımlar ii forumlar dilerim :):supercool:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: buranın bi conconu yoqmuş die duydum !!!
    concon zaten gelmen deprem etkisi yarattı süpersin :Diyiki geldin iyiki burdasın bide aferin ***** ablanın sözünü dinlediğin için .Dkeyifli forumlar

3. concon

concon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ehe anemde öle der :D tşkler :)

4. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

concon hoşgeldin :)

buranın bi conconu yoqmuş die duydum !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. >_-SaR! $3k3R'e merhaba yoq mu-_<

>_-SaR! $3k3R'e merhaba yoq mu-_<

selam arkadaşlar benide aranısa alar mısınız:grouphug:
  2. Die Türkei

Die Türkei

Die Türkei Die Republik Türkei, die sich am Knotenpunkt der Kontinente Asien, Europa und Afrika befindet, ist im Osten mit Georgien, Armenien, Nachitschewan und dem Iran, im Westen mit Bulgarien und Griechenland und im Süden mit Syrien und dem Irak benachbart. Diese Landesgrenzen wurden zum Großteil in Abkommen nach dem Zerfall des Osmanischen Reiches festgelegt. Die Türkei ist auf Grund...
  3. Ya acillll bi bakın buraya ..

Ya acillll bi bakın buraya ..

Kızlar walla artık kendii yemeye başlıcam sinirden Allahım ya saçlarımın tam ön kısmı ama sadece perçem olan kısımda ceviz büyüklüğünde bir kepeklenme oluştu iki gündür ne olduğunu anlamadım ya kepek tek o noktadamı olurmuş hani onuda geç şampuanın aynı uzun zamandır sac kremim aynı bu nokta neden iki gündür böyle oluyor hemde ufak deil böle sanki yara kabuğu gibi ben alıyorum alan küçük ya,...
  4. Buraya bi bakın da görün

Buraya bi bakın da görün

İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar çok şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!! Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum...
  5. Çalışan anneler buraya bi bakın :)

Çalışan anneler buraya bi bakın :)

İbgiltere'de yapılan araştırmada çalışan annelerin çocuklarına sadece günde 1 saat ayırabildiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmaya göre ev işlerine de zaman ayırmak zorunda kalan çalışan anneler çocuklarına zaman ayırmada büyük sıkıntı yaşıyor. Bu yüzden de büyük suçluluk duyuyor. Ancak uzmanlar bunun çocuklar için bir sorun teşkil etmediğini belirtiyor. İngiliz uzmanlar "Önemli olan...

Sayfayı Paylaş