gebe
  1. heygirl

heygirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

burası AşK köşesi...(ama platonik:)=)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında heygirl tarafından paylaşıldı.

Ünlülerden herhangi biri deli gibi beğenilir. Resimleri kesilir, tüm hayatı ezberlenir… Sevgililerine uyuz olunur ve onunla beraber olma hayalleri kurulur. Bu ünlü bir şarkıcı ise; konserine gidilip deliler gibi bağırılır. Tüm şarkıları ezbere bilinir. Gerçekleşmesi çok zor bir aşktır. Zaten heyecanı da platonik olmasındadır… bu kadarı başka yerden ama bunlar bnm sözlerim
    bn tek sanatçı değil birçok sanatçı seviyorum listesi de şöyle:::
    MuRaT bOz
    KeNaN eCe
    YuSuF aKgÜn
    BaRıŞ yUrTçU
    hAkAn AkKaYa
    JoSh DuHaMeL
    gibi gibi gibi
    aklıma geleni bu kadar :))))))))))

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

hmmm gönlünde masallah cok genismi :))))
    valla benim öyle ünlü bir askim yok benim tek askim esim ..
    esim diyorum ama o da platonik o beni sevmiyormus ...esime asigim ama karsiliksiz yane....:(((
    :kafa:

burası AşK köşesi...(ama platonik:)=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mantık...platonik aşk...ve ...aşk

mantık...platonik aşk...ve ...aşk

aşk mantık nickleri platonik aşkın belirtileri mantık resimleri mantık platonik aşk
  2. Burası Gurbet Köşesi

Burası Gurbet Köşesi

güle gülegüle güleMerhaba kızlar gurbette olanlar sevdiğini gurbete gönderenler buraya....... Hadi ama bekliyorum...
  3. Platonik aşk

Platonik aşk

:pasi: :dil:İŞTE PLATONİK AŞK:dil:
  4. Platonik Aşk

Platonik Aşk

Ben 16 yaşıdayım ve size biarz saçma gelebilir ama 30 yaşındaki bir öğretmenime aşığım.Aslında benim öğrtmenim değil yani bize derse girmiyor.O başka bir bölüm öğretmeni,ben başka bir bölüm öğrencisi.Onu her gördüğümde heyecanlanıyorum,onu çok seviyorum.Yaşı çok büyük ama buna karşı koyamıyorum.Onun da beni sevmesinin isterim ama bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum.Onun yanındayken çok çocuksu...

Sayfayı Paylaş