gebe
  1. DİDOŞ

DİDOŞ Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

burası kayısı kenti malatya

Konu, 'Memleketim' kısmında DİDOŞ tarafından paylaşıldı.

burası benim memleketim çok temiz ve düzenlidir insanları cana yakındır kimse yabancılık çekmez orda ben ist büyüdüm malatyayı evlendikten sonra tanıdım çok beğendim sizde beğenirsiniz umarım:) [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: burası kayısı kenti malatya
    çok güzel olmuş canım..ellerine sağlık benden +rep

burası kayısı kenti malatya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayısı

kayısı

(Aprikosenbaum (m), Fr. Abricotier (m), Ing. Apricot tree) Mensei Çin olarak bilinen, 2-10 m yüksekliginde, dikensi ve tüysüz bir agaç. Yapraklar uzunca ve mizraksi, kenarlari disli, ucu sivri veya küttür. Çiçekler beyaz veya pembe renkli olup, yapraklardan daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarimsi-turuncu renkte eriksidir. Zerdali olarak da bilinir. Türkiye’de...
  2. Kayısı

Kayısı

(Aprikosenbaum (m), Fr. Abricotier (m), Ing. Apricot tree) Mensei Çin olarak bilinen, 2-10 m yüksekliginde, dikensi ve tüysüz bir agaç. Yapraklar uzunca ve mizraksi, kenarlari disli, ucu sivri veya küttür. Çiçekler beyaz veya pembe renkli olup, yapraklardan daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarimsi-turuncu renkte eriksidir. Zerdali olarak da bilinir. Türkiye’de yetistigi...
  3. Malatya...!

Malatya...!

bende malatyalıyım varmı toprağım (=
  4. malatya melekleri

malatya melekleri

malaya meleği kaysı güzelleri nerdesiniz memleketimi özledim ya biraz kaysı resmi koyup hasret gidereyim nisan mayıs aylarında böyle çiçek açar kar yağmış görüntüsü verir sonra böyle çağla olur ayyyy ne tatlıdır onu tuzlayıp yemesi.. sonra böyle olgunlaşır tadına doyum olmaz sonra işlem görüp sizlere sunulur afiyet olsun
  5. malatya kayısı festivali tarihi nedir

malatya kayısı festivali tarihi nedir

Arkadaşlar selamlar. Eşim Malatyalı ama kayısı festivali ne zaman bilmiyor. Bu yıl festival zamanı gitmek istiyoruz.Bilginiz var mı ?

Sayfayı Paylaş