gebe
  1. Scoary

Scoary Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Burası PEYNİR sevenlerin köşesi olsun o zaman

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Scoary tarafından paylaşıldı.

:hungry: Peyniiiiiir .... arkadaşlar varmı bana verebileceğiniz özel bir tarifiniz tabi peynir içeren =)

2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşım peyaz peyniri bir kapta iyice ez sonra onlardan ceviz büyüklüğünde toplar yap.ayrı bir kaba maydonoz kıy ve bu topları bula.susamlada bulayabilirsin.hem görüntüsü hem lezzetiyle güzel bir meze olarakta kullanılabilir.

Burası PEYNİR sevenlerin köşesi olsun o zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burası benim köşem esenanın köşesi

burası benim köşem esenanın köşesi

melekler hepinizi köşeme bekliyorum .....................?
  2. Buyrun Buyrun Burası da BöğüRTLen'in Köşesi=)

Buyrun Buyrun Burası da BöğüRTLen'in Köşesi=)

BöğüRTLen'in Köşesine Hoşgeldiniz... :dp178: Benim köşeme de gelin meleklerim:) dostluk,sevgi,saygı adına herşey bu köşede de mevcut=) Böğürtlen yemek isterseniz =)
  3. Burası Gurbet Köşesi

Burası Gurbet Köşesi

güle gülegüle güleMerhaba kızlar gurbette olanlar sevdiğini gurbete gönderenler buraya....... Hadi ama bekliyorum...
  4. kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kağıda hayalinizi yazın gerçek olsun :) nasıl mı? buyrun o zaman

kızlar size yine bi arkadaş tavsiyesiyle denediğim bi hayalin, isteğin gerçek olma yöntemini anlatıcam :D saçma yazdım ama anlarsınız.. kısaca, bilgi vereyim. bu dediğim kağıda hayalinizi yazıyorsunuz en geç 2 günde gerçekten gerçek oluyor. (ben denedim 15 dk sonra oldu arkadaşımla beraber yaptık onun ertesi gün oldu) neyse kızlar bu dediğim de en az 2 kişiyle oluyor.. öncelikle elinize 1...
  5. burası AşK köşesi...(ama platonik:)=)

burası AşK köşesi...(ama platonik:)=)

Ünlülerden herhangi biri deli gibi beğenilir. Resimleri kesilir, tüm hayatı ezberlenir… Sevgililerine uyuz olunur ve onunla beraber olma hayalleri kurulur. Bu ünlü bir şarkıcı ise; konserine gidilip deliler gibi bağırılır. Tüm şarkıları ezbere bilinir. Gerçekleşmesi çok zor bir aşktır. Zaten heyecanı da platonik olmasındadır… bu kadarı başka yerden ama bunlar bnm sözlerim bn tek sanatçı değil...

Sayfayı Paylaş