gebe
  1. hasreteyup

hasreteyup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun

Konu, 'Fan Club' kısmında hasreteyup tarafından paylaşıldı.

selam kızlar herkes evlenecegi tarihi yazsın ve ne gibi hazırlıklar yapıyoruz onları paylasalım. benim dügünüm 8 kasımda ve allahıma binlerce kere sükür hemen hemen bütün hazırlıklarım tamam

2. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun
    canım ALLAH utandırmasın ben senden önce gelin oluyorum 17 ekim cuma günü hayatımın erkegi ile evleniyorum inşallah sevgilerimiz hep daim kalır ikimizde mutluluklar....:dance::dp193:

3. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

allah mutlu mesut etsin bi yastıkta kocatsın inşallah ...:minik:

4. hasreteyup

hasreteyup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım sagolasın allah sanada ömür boyu mutluluklar nasip etsin :) hazırlıkların nasıl tamamladınmı? valla ben tamamladım sayılır ama cok zormus bayagı ugrastık hazırlık yaparken

5. hasreteyup

hasreteyup Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkür ederim arkadasım :) sen evlimisin?

6. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ewet valla canım çok zor eksiklikler bitmiyor zaten maddi manevi çökmüş durumdayım:Dcok az eksikliklerimiz kaldı bu hafta sürekli ev baktım gönlümüze göre bulamadık o bi hallolsa gerisi inşallah gelir.perdeler dikilir sonrası yerlestirme kolay heycanlıyım yaaaa yaklastıkca hissediyorum :)

burasıda 2008 bitmeden evleneceklerin clubu olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burasıda benim olsun :))))

burasıda benim olsun :))))

burasıda benım köşem olsun hepinize tekrar merhaba çok zor günler geçiriyorum babamın rahatsızlığıyla ilgili hayatta aslında herşeyin boş olduğunu anladım boşa üzülüp boşa sinirlendiğimi gerçekte en büyük acının ve hüznün sevdiklerimizin başına geldiğinde yaşandığını dilerim hiç biriniz bu tecrübeyle anlamazsınız bu gerçeği ama işte hayat ........ çok da can sıkıcı yazmak istemiyorum bu...
  2. 2008 bitmeden 2009 yaz ayakkabıları

2008 bitmeden 2009 yaz ayakkabıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. burasıda benim köşem olsun

burasıda benim köşem olsun

hepinizi beklerim meleklerim
  4. ışılsunun kösesi burasıda benim olsun...

ışılsunun kösesi burasıda benim olsun...

tuğçe ışılsu arkadaşlar baktım herkezin varmış burasıda benim olsun dedim beni seven sayan tüm arkadaşlarımın paylaşımını bekliyorum...
  5. Burasıda benim köşem olsun

Burasıda benim köşem olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş