gebe
  1. aşk melegim

aşk melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

burasıda benım köşem ama cok farklı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında aşk melegim tarafından paylaşıldı.

merhabalar aranıza yeni katıldım cok güzel dostluklar var burda bunu gördüm sizlerele yardımlasma konusu goremedım forumda o yuzden burdan paylasıyorum yapmıs oldugum seylerı paylasmak ve sızlerınde destegını ıstıyorum benim yakın cevremde 1 yasında yigit adında bir bebek var gelişimi geriden ilerliyor babası tüberküloz hasta calısamıyor annesı zaten cahil üvey anne yanında yetısmıs hıc bırsey bılmeyen saf cahil bir kadın bu bebegımız için mama bez bebeklerınızın küçülmüş kıyafetleri varsa gondre bılırmısınz bu aıle ıstanbulda yasıyor tanısmak ısteyen olursa gelıp zıyarette edebılırsınız duyarsız kalmayacagınıza emınım

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
  2. aşk melegim

aşk melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlasılan kimsenin ilgisini çekmemiş bu tür konular zaten dogru dürüst cogu ınsanı ılgılendırmedıgınden işte bu kadar muhtacız ...

3. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sana bişe sölimmi..hiçde inandırıcı deil.KUSURA BAKMA

burasıda benım köşem ama cok farklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burasıda BeniM KöŞeM!::)

Burasıda BeniM KöŞeM!::)

Benim köşe her üye ve ziyaretciye açıktır ama ziyaretcilerde üye olursa sewiniriz...çaylarda benden:D
  2. burasıda benim köşem olsun baariii

burasıda benim köşem olsun baariii

selam,burasıda beni köşem hepinizi sohbete beklerim,kendimi kısaca tanıdayım 24 yaşındayım 7 yıllık evliliğim çocuğum yok olması için 5 aydır uğraşıyorum,inşallah en kısa zamanda olur,burdada benim gibi evlat hasreti çeken varmı?:18:
  3. Buda benim köşem ama biraz farklı

Buda benim köşem ama biraz farklı

köşem takımları mutfak köşem takımları koltuk koltuk ve fiyatları fiyatları Arkadaşlar nihayet bende kendime bir kıyı köşe buldum..:)Ama benimki biraz farklı bir köşe içimden geçirdiğim çok ama çok sevdiğim bir bebek köşesi ...Yani sanal bebeğimin köşesi ve burda onunla ilgili paylaşımlar yapmayı düşünüyorum....Sizleride beklerim elleriniz boş gelmeyin ama:hhh: Haydi yum gözlerini...
  4. burasıda benim köşem olsun

burasıda benim köşem olsun

hepinizi beklerim meleklerim
  5. Burasıda benim köşem olsun

Burasıda benim köşem olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş