gebe
  1. firstladyy

firstladyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Burasıda Benim Moda Sayfam Mutlaka Bakın =)

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında firstladyy tarafından paylaşıldı.

Kendi çapımda güzel moda, makyaj ve güzellik haberlerini yayınladığım
    facebook sayfamı yayına soktum arkadaşlar. Sizlerden istediğim bana destek olarak kişi sayımızı yükseltelim. Sayfamı beğenirseniz sevinirim. Ayrıca sizinde sayfalarınız varsa verirseniz bende beğeniyim. Böylece birbirimize destek olmuş oluruz. Kadinlar.co | Facebook

Yönetimin Notu :

Sevgili firstlady,
    Moda ile ilgili bilgi ve deneyimlerinizi sitemiz üzerinden de paylaşmanızı isteriz. Eğer konuyla ilgiliyseniz lütfen bana pm ile ulaşın..

TİTAN

Burasıda Benim Moda Sayfam Mutlaka Bakın =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burasıda BeniM KöŞeM!::)

Burasıda BeniM KöŞeM!::)

Benim köşe her üye ve ziyaretciye açıktır ama ziyaretcilerde üye olursa sewiniriz...çaylarda benden:D
  2. burasıda benim olsun :))))

burasıda benim olsun :))))

burasıda benım köşem olsun hepinize tekrar merhaba çok zor günler geçiriyorum babamın rahatsızlığıyla ilgili hayatta aslında herşeyin boş olduğunu anladım boşa üzülüp boşa sinirlendiğimi gerçekte en büyük acının ve hüznün sevdiklerimizin başına geldiğinde yaşandığını dilerim hiç biriniz bu tecrübeyle anlamazsınız bu gerçeği ama işte hayat ........ çok da can sıkıcı yazmak istemiyorum bu...
  3. mutlaka bakın!!!

mutlaka bakın!!!

İÇ CAMAşIRINIZI ALDIGINIZDA LUTFEN YIKAYINIZ GIYMEDEN ONCEYOKSA BOYLE OLUR.. > >>>> Bu gördüğünüz birçok uzakdoğu ülkelerinde yaşayan > >>>>bir sinek>>türünün larvaları yani yavrularıdır...> DOĞDUKLARI anda > >>>>karınlar çok aç>>olurlar..Derinizin altına girdikleri anda karınlarını > >>>>doyurmaya...
  4. burasıda benim köşem olsun

burasıda benim köşem olsun

hepinizi beklerim meleklerim
  5. Burasıda benim köşem olsun

Burasıda benim köşem olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş