burasıda benim olsun :))))

babylon

Yeni Üye
Üye
burasıda benim olsun :))))
burasıda benım köşem olsun hepinize tekrar merhaba çok zor günler geçiriyorum babamın rahatsızlığıyla ilgili hayatta aslında herşeyin boş olduğunu anladım boşa üzülüp boşa sinirlendiğimi gerçekte en büyük acının ve hüznün sevdiklerimizin başına geldiğinde yaşandığını dilerim hiç biriniz bu tecrübeyle anlamazsınız bu gerçeği ama işte hayat ........

çok da can sıkıcı yazmak istemiyorum bu köşeme ama belkı hazır olduğumda içimi dökeceğim buraya bağzen mutluklarımı bazende hüzünlerimi bu gün çok mutluyum o ayrı tekrar görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın :)

Ce: burasıda benim olsun :))))

kosen hayirli olsun canim bu arada babaciginada acil sifalar dilerim...mutlu gunler

bu gün hastaneden döndük gerçi 2.5 ayımız geçti git gel ile bazen umudumu yitirdim bazen havalara uçtum ama artık babacığımın sağlığına kavuştuğunu görmek beni çoook mutlu ediyor tek üzüntüm bu nedenle eşimden uzak olmam ama olsun ne yapalım şimdi sıra bizde sabahlara kadar başımda bekleyen benim için didinen hayatı bana yaşanası kılan canım babam için bu az bile yatağında yatarken torununu ve beni her an yanında hissetmek onun gülümsediğini görmek bana yetiyor :melek:

bu gün çoooooookkkkkkkkkkkkkkkkk MUTLUYUMMMMMMMMMMMM:)

gecmis olsun canim,allah yardimcniz olur ins dualrimiz seninle

vede aramiza hosgeldin iyi sohbetler iyi keyifler

guller.jpg

öle tabi allah eşimden razı olsun canım o benim oğlum henüz anaokula gidiyor oda çok etkilendi oyun oynayıp parka gittiği dedesi artık yürüyemiyor beyin kanaması geçirdi babam , çok zor geçti 1 ay yoğunbakımda kaldı yaşaması bile mucize dediler allaha hergün şükrediyorum en azından sarılıp öpüyorum gülümsüyor arada bir gün yürüyecek biraz sabır dedi doktorlar tedavilerini aksatmıyoruz artık gerisi allaha kalmış ama ruhen çöküyor insan yinede ayakta durmaya çalışıyorum geçicek diyorum hep kimbilir belki herşey eskisi gibi olur yine hep beraber yazlığa gideriz babişkom bize mangal yapar ........... böyle işte en acısı ne biliyormusunuz dost bildiklerinizin hiç biri yanınızda değil bu çok acı ama hiç ummadıklarınız hep hal hatır soruyor sevınsem mı üzülsem mi şaşıyorum :)

Geri