burasıda şeker candy'niin köşesii olsun

Cevap: burasıda şeker candy'niin köşesii olsun

279-Sari_papatyalar_ve_lilyum.jpg

1.gif

hoşbuldum tatlım rica ederim ne demekkkkk....teşeşkürler güzel ikramların için:)

o çicekleriin mis kokusunu burdan alıır gibiyiim..ayrıca kendini tanıtırmısıın tatlıım...

Muscheln-2.jpg

indiamixlargepw7.jpg

purpletopcowrieshellsnk2.jpg

starfishcollectionstarfjj2.jpg

bleedingtoothneriteshelcl6.jpg

seashellsonsandahdok0.jpg

kabukuklu8wu8.jpg

12wo2.jpg

bazen işittiklerimiz yeter sanırız..bildiklerimiz gerçek..bunlar mutlu etmez bizi..çünkü mutluluk duyamadıklarımızda..deniz kabuklarını dinleyiin..bugün kaç deniz kabuğu dinlediiin??? insanıın en çok kendi olduğu vakitleri yaşatırlar sana..sonsuza uzanan gizemler...aşklar..dostluklar vardır deniz kabuklarında

canumsekerim kösen hayırlı olsun sben gülay sinoptan canum sinopluyum söylemeden gecemeyecegim bende basak burcuyum ve tüm özelliklerini tasiyorum ama tesadüff ki bende küçükken ugur böceklerini kavanozuma toplayım içine ot atardım güya beslensinler diye onlara bakardım yani benim gibi yapanına ilk defa rastladım canum çok ortak yönümüz olduguna eminimmmm ugur böcekleri sana ugur getirsin kösen hayırlı olsunn
5285zkow4.jpg

www.inci-lay.com_iek1.jpg

canıım beniim hoşgeldiin kurabişiiim...evett yaa anlattığına göre ortak yönümüz varmııış..uğur böceklerini demek ki sadece ben toplamıyormuşum :)pastan içinde çook teşekkür ederiim canıım beniiim...tekrar hoşgeldiin sayfama...uğur böceklerine bayılldııım...

Koymuşsun öle ilk sayfaya çeşit çeşit pastaları.. kızzzzzzz döverims eni hııı allahım yaa :cry::cry: nasıda canım çekti:cry:
nese köşen olduğunu bilmiyodum baktım bulamamıştım... güzle patylaşımlaırnı bekliyorum .. ve tabiki elkim boş gelmedim:D:D:D

babalar-gunu-tarihcesi-w.jpg

KUCAK dolusu sevgilerimi sunuyorum sana:)

cicek31fk1.jpg

ve güzle bir gül.. her şey gönlünce olsun...

Geri