Buraya bi bakın da görün

Young bride

Banned
Buraya bi bakın da görün
İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar
images
çok
şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!!
Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum ama bide bu ölümsüz eserleri dinleyin meleklerim.Peki ya şimdiki diziler izlediğiniz dizinin tekrarını izleyebiliyor musunuz?Hayır ben izleyemiyorum şahsen.Ama Kemal Sunal'ın filmlerini her gün izlesem bıkmam çünkü insanları gerçekten güldürüyo.Şahan Gökbakar örneğin yaptığı filmlerde belden aşağı konuşmalar yapmadan ve kabalaşmadan insanları güldüremiyor.Demek istediğim o ki eskileride unutmayın bide onları dinleyin izleyin.Aradaki farkı sizde görüceksiniz.Ve asla unutturmayın çocuklarımızada yetişen yeni nesilede bunları sevdirin..Çünkü bunlar bizim eskimeyen değerlerimiz..
images

Moderatör tarafında düzenlendi:
değerlerimize sahip çıkmalıyız cnm..biz gideriz eserlerimiz kalır...ne mutlu onlara unutulmuyorlar ..bizim gibiler oldukça unutulmayacaklar..ruhları şaad olsun.........

Ne yazıkki söylediklerinde sonuna kadar haklısın.Millet olarak öyle bir hale geldik ki artık bende bazen nereye gidiyoruz düşüncesine kapılıyorum.Eskilerin tadını hiçbirşey vermiyor çünkü orda doğallık vardı insanlar bu kadar birbirlerini sömürüp çıkarcı davranmıyordu manevi duygular daha ağır basıyordu.Gelişen teknoloji ile birlikte maalesef manevi değerlerimizde bir bir kaybolmaya başladı.Çocuklarımın geleceğinden şimdiden korkmaya başladım acaba onların zamanında nasıl olacak düşünmek bile istemiyorum...

değerlerimize her zaman sahip çıkmalıyızz tuğçecimm çook haklısınn güzel bi konuya değinmişsin Allah her ikisinede rahmet eylesin onlar gibi niceleri var unutmamak dileğiyle

Geri