gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Buraya bi bakın da görün

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar [​IMG]çok şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!! Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum ama bide bu ölümsüz eserleri dinleyin meleklerim.Peki ya şimdiki diziler izlediğiniz dizinin tekrarını izleyebiliyor musunuz?Hayır ben izleyemiyorum şahsen.Ama Kemal Sunal'ın filmlerini her gün izlesem bıkmam çünkü insanları gerçekten güldürüyo.Şahan Gökbakar örneğin yaptığı filmlerde belden aşağı konuşmalar yapmadan ve kabalaşmadan insanları güldüremiyor.Demek istediğim o ki eskileride unutmayın bide onları dinleyin izleyin.Aradaki farkı sizde görüceksiniz.Ve asla unutturmayın çocuklarımızada yetişen yeni nesilede bunları sevdirin..Çünkü bunlar bizim eskimeyen değerlerimiz..[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Aralık 2010
  2. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    değerlerimize sahip çıkmalıyız cnm..biz gideriz eserlerimiz kalır...ne mutlu onlara unutulmuyorlar ..bizim gibiler oldukça unutulmayacaklar..ruhları şaad olsun.........

3. cdm

cdm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    harika bir hatırlatma teşekkürler

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ne yazıkki söylediklerinde sonuna kadar haklısın.Millet olarak öyle bir hale geldik ki artık bende bazen nereye gidiyoruz düşüncesine kapılıyorum.Eskilerin tadını hiçbirşey vermiyor çünkü orda doğallık vardı insanlar bu kadar birbirlerini sömürüp çıkarcı davranmıyordu manevi duygular daha ağır basıyordu.Gelişen teknoloji ile birlikte maalesef manevi değerlerimizde bir bir kaybolmaya başladı.Çocuklarımın geleceğinden şimdiden korkmaya başladım acaba onların zamanında nasıl olacak düşünmek bile istemiyorum...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    değerlerimize her zaman sahip çıkmalıyızz tuğçecimm çook haklısınn güzel bi konuya değinmişsin Allah her ikisinede rahmet eylesin onlar gibi niceleri var unutmamak dileğiyle

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    tugcecim cok iyi konuya deginmissin ozanlar ôlmez unutulmaz.emegine saglik canim

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekürler arkadaşlar okuduğunuz için :)

8. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    :clapping::clapping:

Buraya bi bakın da görün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunlara da bi bakın !!!!!!

bunlara da bi bakın !!!!!!

geçen aysenin kolunda bir çanta gördüm hemen atladım -kız nerden aldın,dedim çok değişikmiş almadım ki dedi eeee buldun mu ozaman dedim :laugh: yok kız ben ördüm dedi bir hırsla hadi görüşürüz dedim dogru tuhafiyeye aldım yünleri şişleri oturdum harıl harıl basladım örmeye:örgü::örgü::örgü: bizim beceriksiz ayse örerde ben yapamaz mıyım çok da güzel oldu sizde deneyin diye modeller buldum...
  2. İlişkisi uzun yıllar sürüp biten ya da cıkmaza giren meleklerr buraya

İlişkisi uzun yıllar sürüp biten ya da cıkmaza giren meleklerr buraya

Ben bu siteyi bir çoğumuz gibi sürekli takip ediyorum.Hepimiz ilişkilerimizde farklı bir çıkmaz yaşamışız ya da hala yaşıyoruz.Burda yazılanları okuduğumda hayatın insanlara farklı farklı ne olaylar yaşattığını gördüm,etkilendim.Kimimiz 6 yıldır beraber olduğu erkek arkadaşından nedensiz ayrılmış,kimimiz 3 yıldır beraber olduğu erkek arkadaşı tarafından ailesi istemiyor diye terk edilmiş,kimi...
  3. Ya acillll bi bakın buraya ..

Ya acillll bi bakın buraya ..

Kızlar walla artık kendii yemeye başlıcam sinirden Allahım ya saçlarımın tam ön kısmı ama sadece perçem olan kısımda ceviz büyüklüğünde bir kepeklenme oluştu iki gündür ne olduğunu anlamadım ya kepek tek o noktadamı olurmuş hani onuda geç şampuanın aynı uzun zamandır sac kremim aynı bu nokta neden iki gündür böyle oluyor hemde ufak deil böle sanki yara kabuğu gibi ben alıyorum alan küçük ya,...
  4. Çalışan anneler buraya bi bakın :)

Çalışan anneler buraya bi bakın :)

İbgiltere'de yapılan araştırmada çalışan annelerin çocuklarına sadece günde 1 saat ayırabildiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmaya göre ev işlerine de zaman ayırmak zorunda kalan çalışan anneler çocuklarına zaman ayırmada büyük sıkıntı yaşıyor. Bu yüzden de büyük suçluluk duyuyor. Ancak uzmanlar bunun çocuklar için bir sorun teşkil etmediğini belirtiyor. İngiliz uzmanlar "Önemli olan...
  5. Cilt Tipinize Göre Doğal Bakım Formülü Burada!

Cilt Tipinize Göre Doğal Bakım Formülü Burada!

cilt tipine göre bakım, cilt tipine göre maske, cilt bakımı Sevgili melekler, ilt bakımınızı ihmal etmemek erken yaşta cilt yaşlanmasının önüne geçmektir. Gerek hava şartları gerekse bakımsızlık cildin erken deforme olmasına sebep olur. Evde kendi kendinize hazırlayabileceğiniz bakım kürleri sayesinde güzelliğinize güezellik katabileceksiniz. İŞte cilt tipinize göre bakım önerileri......

Sayfayı Paylaş