gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Burberry Hearts Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Burberry Hearts Koleksiyonu adındanda anlaşılacağı gibi kalplerden oluşuyor...Burbery bu koleksiyonunda gömlekten çizmeye ayakkabıdan iç çamaşırına cüzdana kadar bütün ürünlerde kalpli desenleri kullanmış... Şimdi geçiyorum Burberry Hearts Koleksiyonu'na kızlar :tik:

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    pasi buna aşık oldum bunu bana al :A:A [​IMG]

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    cüzdan ve çerçeveyi alayım :D

Burberry Hearts Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burberry prorsum  2011 kiş koleksiyonu

Burberry prorsum 2011 kiş koleksiyonu

BURBERRY'NİN TARZINI ANLAMAK ÇOK DA ZOR DEĞİL GENELDE SEZON MODASINA UYGUN TASARIMLARI HEM SADE HEMDE ŞIK OLUYOR :) KENDİNE GÜVENEN ŞEHİRLİ KADININ TARZINI SEZON MODASIYLA UYARLAMASI HERZAMANKİ GİBİ ÇOK BAŞARILI İŞTE YEPYENİ PRORSUM KOLEKSİYONU
  2. Burberry festive koleksiyonu renk renk

Burberry festive koleksiyonu renk renk

Burberry Festive koleksiyonunu daha önce görmüş müydünüz bilmiyorum ama ben bu yeni kar kokulu koleksiyona görür görmez bayıldım.. Belki bazılarınız 'Burberry dediğin klasiktir,klasik kalmalı;öyle renkli cicili bicili olmaz' diyebilirsiniz ama itiraf edin hangimiz yılbaşı hediyesi olarak bunlardan bir tanesine hayır diyebiliriz ki:)
  3. Burberry 2011 Koleksiyonu

Burberry 2011 Koleksiyonu

Markaların önde gelen isimlerinden olan Burberry 2011yılında oldukça sık bir koleksiyon ile karşmıza çıkıyor.Tasarımda genelde birbirine benzeyen modeller göze çarpıyor.Kırışıklık bu senenin modası olacak hanımlar;)
  4. Burberry "April showers"Koleksiyonu

Burberry "April showers"Koleksiyonu

burberrry,burberry türkiye,burberry outlet,burberry giyim,burberry koleksiyon,april showers,april showers izle Burberry, Nisan yağmurları için hazırlamış olduğu “April Showers” koleksiyonunu satışa sunuyor. Mario Testino tarafından çekilen reklam kampanyasında İngiliz aktörler Sophie Kennedy-Clark ve Matthew Beard yer alıyor. Burberry “April Showers” koleksiyonunda trençkotlar, yağmur...
  5. 2012 Burberry Prorsum Resort Koleksiyonu

2012 Burberry Prorsum Resort Koleksiyonu

burberry, 2012, prorsum resort, koleksiyonu, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Burberry'nin 2012 prorsum resort koleksiyonu göz alıyor.Koleksiyonda kullanılan renkler genelde sarı, kahve,bordo ve bej tonları..Göze çarpanlar noktalarsa,rahat elbiseler,trençkotlar ve eski tarz pantolonlar... İşte sizler için seçtiklerimiz.....

Sayfayı Paylaş