gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm"

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burberry spring storm, burberry ilkbahar makyaj koleksiyonu, burberry makyaj 2014
    Sevgili melekler, modanın dev isimlerinden Burberry ilkbahar makyaj koleksiyonuyla karşınızda! "Spring Storm" adı verilen 2014 Burberry makyaj koleksiyonu Londra'nın kapalı ve fırtınalı havasından etkilenmiş. Mor ve pembe renk tonlarının hakimiyetindeki koleksiyon, modern ve elegan bir ilkbahar görünümü sunuyor. İşte bu yepyeni koleksiyon ve fiyatları hakkındaki bilgiler....
    Burberry'nin Spring Storm İlkbahar Makyaj Koleksiyonu'nu çok beğeneceksiniz.

burberry-spring-storm.jpg

Burberry İlkbahar Makyaj Koleksiyonu "Spring Storm" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burberry 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonu

Burberry 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonu

Burberry ilkbahar yaz koleksiyonu modaseverlerle buluştu.Burberry yeni sezon katalog çkimleri için Emma Watson ile çalıştı Emma Watson'a kardeşi Alex Watson eşlik etti.Sizleri yepyeni Burberry modelleri ve katalogdan resimlerle başbaşa bırakıyorum=)
  2. Dior İlkbahar 2011 Makyaj Koleksiyonu

Dior İlkbahar 2011 Makyaj Koleksiyonu

sevgili meleklerim kullandığınız üründen memnun değilseniz bide bunu kullanmalısınız..Mesela bu markanın pudrası süper.(herşeyiyle olduğu gibi) Eğer ürün değiştirmek istiyosanız bide bunlara bakın..
  3. 2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

2011 Estee Lauder İlkbahar Makyaj Koleksiyonu

Her ne kadar yılın modasını takip edip, o yılın moda renklerine ağırlık vermemiz gerektiğini söylesede modacılar. Benim nacizane fikrimce; saç renklerinde ve makyaj renklerinde modayı takip etmek yerine, kişinin kendi ten rengine uygun olan renkleri kullanması daha yerinde olur diye düşünüyorum Melek'lerim:) Bu yazımızda, saç renk modasını ele almıyoruz:) 2011 ilkbahar makyaj renkleri...
  4. Burberry Brit 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Burberry Brit 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Burberry Burberry 2012 Burberry ilkbahar yaz koleksiyonu Burberry Brit 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunu gördünüz mü melekler ? :) görmediyseniz bu yazımız tamda size göre. burberry 2012 ilk bahar yaz koelksiyonu moda tutkunlarına hitap eden renk ve modelleri ile karşınız da melekler :) Gabardin, yumuşak deri, kanvas, kaşmir ve keten kumaşlar koleksiyona ağırlığını koyuyor.
  5. Burberry Prorsum 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu....

Burberry Prorsum 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu....

Burberry Prorsum 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Burberry Prorsum Koleksiyonu Burberry Prorsum da renkler ve desenler benim çok hoşuma gitti..Bu sene yeşil ve hardal sarısı moda renkleri olacak gibi görünüyor.. Siz ne dersiniz melekler....

Sayfayı Paylaş