gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Burberry Makyaz Serisi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Modanın önde gelen isimlendiren Burberyy bu kez makyaj serisi ile bizi karşılıyor. Puslu havanın etkisinden esinlenen bu seride ,gri bulutlardan esinlenmiş olup,makyaj tutkunları için hazırlanmıştır.
    [​IMG][​IMG]

Bu koleksiyon sadece Türkiye'de İstinye Park Boyner mağazalarında satışa sunulmaktadır...

Burberry Makyaz Serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kupa Serİsİ

Kupa Serİsİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. KiliÇ Serİsİ

KiliÇ Serİsİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Garfield Serisi

Garfield Serisi

garfield serisi garfield serileri
  4. *burberry* çantalarıı

*burberry* çantalarıı

5. Burberry trençkot

Burberry trençkot

burberry trençkot Ben bunları çok beğendim çok şıklar.Ya özellikle kısa olanına aşık oldum hahaha Fiyata gelince $2800 cık..

Sayfayı Paylaş