gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Burçin Bildik Eşini Kaybetti!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burin bildik, eşini kaybetti, zeynep bildik vefat etti, anevrizma, beyin kanaması, ile ilgili bilgiler burada melekler

Bilinmeyen Numaralar servisinin reklam yüzü Burçin Bildik'in eşi maalesef hayatını kaybetti melekler...

Salı günü tatil yaptıkları Bodrum'da denize girdikleri sırada fenalaşan Zeynep Bildik,hemen hastaneye kaldırıldı.Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün akşam hayatını kaybetti.

Akşam saatlerinde bir basın açıklaması yapan Burçin Bildik şöyle konuştu;

“Üç yıl önce evlendiğim sevgili eşimi bugün 15.45 itibarı ile kaybettim, şu anda O’nu sonsuzluğu uğurlamış bulunuyorum. Benim hayatımın ışığı olan eşimi ışıklar içinde son yolculuğuna uğurladım. Tüm sevenlerine, dostlarımıza, hayranlarına, yakınlarımıza duaları için teşekkür ediyorum. Onun için dua etmeye devam edin. Allah sevgili karıma yeni yolunda hayırlar nasip etsin, yolu ışıkla dolu olsun. 14 Şubat sevgililer gününde tanışıp 14 Şubatta evlendik. 14 Şubatta evlenenler hep evli kalırlar, O benim için çok önemli ve değerli bir hayat bıraktı. Onun istedikleri doğrultusunda söylediği gibi hayatıma devam edeceğim. Beni hayatım boyunca her zaman çok destekledi, çık kısa sürede birlikte olsak çok uzun bir süre birlikte olduk. Zeynep benden hiçbir zaman aciz yada zayıf görünmemi istemezdi. Bu nedenle hepinizi, basın mensuplarına doktorlara bizi yalnız bırakmadıkları için saygı ve hassas davranışları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra resmi prosedürler yerine getirilecek."

"ORGANLARI BÜYÜK HASAR GÖRMÜŞ"
    Eşinin organlarını bağışlanması konusunda ise sanatçı Bildik “Doktorlarla bunu konuştuk, çünkü Zeynep organ bağışına karşı çok istekli ve samimiydi. Ancak kalbinin 10 dakikadan fazla durması ve beyin kanamasının yüksek düzeyde olması nedeniyle organları büyük hasar gördü. Beyin oksijensiz kaldığı için organlar hasar gördü. Bu saate kadar organları kurtarabilir miyiz, organları sağlam alabilir miyiz, diye beklediler ama gerçekleşmedi. Organların başka birini yaşatamayacak kadar hasarlı olduğu ortaya çıkınca yapacak bir şey kalmadı" dedi.

Bildik, “İstanbul’da Cuma günü cenaze namazı düzenlenecek ve ardından aynı gün ikindi namazından sonra memleketi olan Lüleburgaz’da defnedeceğiz. Burada ise cenaze işlemlerini yapıp, yarın uçakla İstanbul’a götüreceğiz. Ölüm çok açık olduğu için otopsiye de gerek görülmedi. Eşimin ölümü anevrizmaya bağlı beyin kanaması ile ilgili bir durum. Zeynep’in ölümü bir ihmal değil tamamen ilahi takdirdir" dedi.

Merhuma Allah'tan rahmet ,sevenlerine başsağlığı diliyoruz...

http://www.meleklermekani.com/magaz...n-bildikin-esi-bogulma-tehlikesi-gecirdi.html

http://www.meleklermekani.com/magazin/194879-118-33-burcin-bildikin-esi-kalp-krizi-gecirdi.html

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Temmuz 2011
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
  3. Smiley (:

Smiley (: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy çok üzüldüüm ya :( Allah rahmet eylesin. Başı sağolsun..

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin

5. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    allah rahmet eylesin, başı sağolsun .

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    adama bi dünya sövdüler sövenlerde üzülmüstür eminim ben bugün hberde ögrendim öldüğünü bası sağolsun ya..

Burçin Bildik Eşini Kaybetti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Eşinizle yada patronunuzla geçinmek için Burçlardan yardım:)

Her insanın bir bam teli, sinirsel konularda bir patlama noktası vardır. İşte eşinizle veya patronunuzla iyi geçinmek için, size ince ayarlar... KOÇ Patronunuz Koç ise; Asla hatasını düzeltmeyin çaktırmadan kendisinin bulmasını sağlayın. 'Ben biliyorum' havalarına girmeyin, sinirliyken gözüne ilişmeyin. Karınız Koç ise; Yalan söylemeyin. Erkeğine göre çok daha uyanık olan koç kadını...
  2. Burcunu öğrenin dostunuzu düşmanınızı bilin

Burcunu öğrenin dostunuzu düşmanınızı bilin

Çoğu insan burçların karekter analizlerine, karekter uyuşmazlığına inanmasa da, yapılan araştırmalar, burçlara merak saran kişilerini olumlu yöndeki yaklaşımlarından anlaşılıyor ki burçların karekter çakışmasına dair biligler doğrudur... Şimdi siz sevgili melek'lerimle paylaşacağım bu konuda sizin burcunuza hangi burç düşman, hangi burç dost olabilir... Arkadaş olarak Koç Koçlar her...
  3. 188 33 Burçin Bildik ile Röportaj

188 33 Burçin Bildik ile Röportaj

118 33, reklamı, burçin bildik, röportajı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar 118 33 reklamı ile herkesten eleştiri alan ve kısa süre önce eşini kaybeden oyuncu Burçin Bildik ile Ayşe Arman'ın yaptığı röportajı paylaşıyorum sizlerle melekler... Ne zaman, nasıl tanıştınız? Üç yıl önce 14 Şubat’ta. Kuşadası’ndayım, programım bitti, İzmir’e döndüm....
  4. Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen varsa bana yazsın

Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen varsa bana yazsın

Arkadaşlar merhaba acaba aranızda Bilimin Eş Anlamlısı nedir bilen var mı şayet Bilimin Eş Anlamlısı bilen var ise bana da yazsın lütfen:S
  5. Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti? Eşi Ali Özbir'den Önemli Açıklama!

Esra Erol Bebeğini Neden Kaybetti? Eşi Ali Özbir'den Önemli Açıklama!

esra erolun bebek haberi, esra erolun bebeği, esra erol haberleri Sevgili melekler, evlendirme programı sunucusu Esra Erol bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde 4 aylık bebeğini kaybetmişti. Basında düşük yaptığı açıklanan Esra Erol'un aslında düşük yapmadığı, bebeğin karnında öldüğü, eşi Ali Özbir tarafından açıklandı. İşte Ali Özbir'in konunun aslıyla ilgili açıklamaları... Esra...

Sayfayı Paylaş