gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burçlar Aşık Olursa Ne Olur

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Burçlar Aşık Olursa Ne Olur bilginiz varmı

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burçlar Aşık Olursa Ne Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hangi burçdan ne olur

hangi burçdan ne olur

Koc : Bikere baslangicta Koc zatindan degil cacik sogan olmaz. Zaten kocta bu kiskanclik oldugu surece salataya limonda olmaz. Bizim köye muhtarda olmaz. urcun kapasitesi bu efendim Özentilikte bir numara. İkizler atsin kendini asagi bi bakmissiniz ki Koc zeminde yapismis. İkizler alt balkondan kiskis guluyor tabi. Saftirik bisey bu koc, iki yuzune gul seni mesih sanir dersin. Hic bir...
  2. Nasıl aşık olursunuz?

Nasıl aşık olursunuz?

erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin sizden etkilendiğini nasıl anlarsınız bir senden hoşlandığını anlarsın birinin senden hoşlandığını kadının Bunun da bilimsel açıklaması da var, her şeyin olduğu gibi, ama uygulanıpta sonucu iyi olanlar var mı o daha bilimselleşmedi :D Aşk, karşı konulamaz bir biçimde arzulanmanın, karşı konulamayan arzusudur” demiş Amerikalı şair Robert Frost....
  3. aşık olunca burçlara neler olur?

aşık olunca burçlara neler olur?

akrep erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır yengeç erkeğinin aşık olduğu nasıl anlaşılır terazi erkeği aşıksa ne yapar başak balık KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR ? Oyununuzu iyi saklıyorsunuz. Kavgacı havalarınızın ve gözüpek görünümüzün ardında gerçek bir duygusalsınız. Ruhunuz aşk buyuruyor. "Seviyorum, o halde varım!" sözü yaşama nedeniniz. Partnerinizde kendinizde eksik özellikleri...
  4. Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Melekler Burçlar Aşık Olunca ne olur buyrun

Burçlar Aşık Olunca Burclar Asik Olursa Neler Olur Burçlar aşıok olunca neler oluyormuş diye merak mı ediyorsunuz, o halde bir kendi aşk hayatınıza bakın, bir de aşık oldupğunuz kişinin burç aşkına bakın :D Arap çorbası gibi bir anlatım olmadı, öyle geldi gibi ama olmadı diyor ve burçların aşk halleriyle sizi başbaşa bırakıyoruz Melek'ler KOÇ AŞIK OLUNCA NELER OLUR Oyununuzu iyi...
  5. Ne Olursa Ne Olur?

Ne Olursa Ne Olur?

su içmezsem kururum sevilmezsem solarım vs vs vs gibi saçma ya da mantıklı aklınıza ne gelirse artık, maksat eğlenmek olsun :D:D:grouphug:

Sayfayı Paylaş