Burçlar değişmiş kızlar bi bakın

Young bride

Banned
Burçlar değişmiş kızlar bi bakın
burçlar değişen burçlar 2011 değişmiş 2011 değişen burclar
Ne kadar doğru bilmiyorum ama ...Dünyanın dönüşündeki sapma nedeniyle bizim yıllardır bildiğimiz,inandığımız burçların değiştiğini bilmem siz de duymuş muydunuz?
Bu sapma nedeniyle çoğu kişinin burcu bir öncekine kaymış hatta yılan burcu diye de yeni bir burç türemiş durumdaymış..
Aşağıdaki yeni burç tarihlerine bakarak sizler de hangi burç olduğunuzu öğrenebilirsiniz..Bakalım siz değişmiş misiniz?

Oğlak: 20 Ocak-16 Şubat
Kova: 16 Şubat-11 Mart
Balık: 11 Mart-18 Nisan
Koç: 19 Nisan-13 Mayıs
Boğa: 13 Mayıs-21 Haziran
İkizler: 21 Haziran-20 Temmuz
Yengeç: 20 Temmuz-10 Ağustos
Aslan: 10 Ağustos-16 Eylül
Başak: 16 Eylül-30 Ekim
Terazi: 30 Ekim-23 Kasım
Akrep: 23 Kasım-29 Kasım
Yay: 17 Aralık-20 Ocak
*Yılan: 29 Kasım-17 Aralık

yaaa bn burcumu vermem ne yani artık balık burcumuyum hıhhh olmaz olmaz bn oğlağım banane :uhu:

hımmm

Ya ben başaktım . Aslan olmuşum. Önce hiç sevmedim sonra alıştım alıştım alıştım.... Sonra araştırmadım gene aslan çıktım çogu bilgiye göre. e birazd aha dedim bu seferde yalanlardılar. Banne yhaa ben aslana alıştım ! başak burcuna uymuyorum bn. Titizlik nere ben nere :D

Ama burçlar değişmemeiş astrologlara göre. Ya alıştırmıyıcAKTINIZ BENİ ASLANA. Şimdi bir aslan gibi inatçıyım. Banna banane değiştirin şu burçları. xD ben başaktan memn undum yha yada değişmemesemi. Ne bilim ben işime gleince başakk iş,ime glemeyince asalnım bn xcD

Ya ben başaktım . Aslan olmuşum. Önce hiç sevmedim sonra alıştım alıştım alıştım.... Sonra araştırmadım gene aslan çıktım çogu bilgiye göre. e birazd aha dedim bu seferde yalanlardılar. Banne yhaa ben aslana alıştım ! başak burcuna uymuyorum bn. Titizlik nere ben nere :D

Ama burçlar değişmemeiş astrologlara göre. Ya alıştırmıyıcAKTINIZ BENİ ASLANA. Şimdi bir aslan gibi inatçıyım. Banna banane değiştirin şu burçları. xD ben başaktan memn undum yha yada değişmemesemi. Ne bilim ben işime gleince başakk iş,ime glemeyince asalnım bn xcD

ben bu kişiyim. Cevab verdiğimde üye değildim... Ed ya ben aslan olmak istiyorum ,inş doğrudur. Ama ben bu süreçte bir takımd eneyler uyguladım aslında bnmki doğru....Yakınlarınıza özleliklerinizi sorun... Tarafsız olun... sora eski ve yeni burucnuzu karşılaştırın... bende başaktım asln oldum. Başakda bend eoaln özlelikelr vardı olmayanda ... aslanda ise bende olan özllikler var ve başakda olan özelliklerimd e var... bence doğru

Geri