gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Burclar ve korkular

Konu, 'Burçlar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Buyrun bakalım sizler için özetledim hangi burç nelerden korkarmış. Korkularınızla yüzleşmek sizlere korkunç gelmeyecekse okumaya devam edin!
    Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız bu tabloyla tahminde bulunabilirsiniz.

KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu.

BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu.

İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu

YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu

ASLAN : İzleyici bulamama korkusu. Kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu.

BAŞAK : Belaya bulaşma, hastalığa bulaşma, hastalığın bulaşması korkusu

TERAZİ : Popüler bir partner bulamama, popüler olamama korkusu. Tartışma korkusu.

AKREP : Güçsüz kalma korkusu, gücünü kaybetme korkusu

YAY : Bilgi bulamama, duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama korkusu

OĞLAK : Başkaları ne der korkusu. Parasız kalma korkusu.

KOVA : Yalnız kalma korkusu. Sıradanlaşma korkusu.

BALIK : Partner olmadan yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu.

Bütün bunlarla birlikte yine bir muzurluk geldi aklıma ve burçlara korku ödülleri dağıtılsa kime ne verirdim diye düşündüm

Burçlara Göre Korku ödülleri dağıtılsa !

En korkak burç ödülü: YENGEÇlerin.

En Çekingen burç ödülü BAŞAKların lütfen çekingenlik, korkuyla karıştırılmasın.

Korkmaktan en çok korkan burç ödülü KOÇların.

En korkusuz olduğunu bıkmadan dile getiren burç ödülü AKREPlerin.

pekmez.net

Burclar ve korkular konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korkular ve Fobiler...

Korkular ve Fobiler...

10 yaş korku 10 yaş korkuları 12 korkuları Korkularımız ve Fobiler: Çoğumuz çeşitli şeylerden korkarız. Bu korkularımız hayatımızın çeşitli dönemlerinde değişiklikler gösterebilmektedir. Çocukluk döneminde özellikle anne-baba ya da diğer bakım veren kişiler yanımızda olmadığında , onları göremediğimizde korku duyarız, onların bizi terk ettiğini düşünerek, korkar, ağlarız. Yaşımız 1.5-2 yi...
  2. cicekler ve burclar

cicekler ve burclar

ÇİÇEKLER VE BURÇLAR SÜMBÜL / KOÇ Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. GÜL / İKİZLER İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri etkiler. ikizler sadece onun...
  3. Burclar ve anneler

Burclar ve anneler

KOÇ Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur. BOĞA Çocukları büyüdükçe biraz "tatlı sert" olsa da bu anneler şefkatli ve koruyucudur. Yıllar içinde çocuklar için iyi bir arkadaş kılacaktır. İKİZLER Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin...
  4. Kaygı Ve Korkular

Kaygı Ve Korkular

korkuya karsi dua korkudan kurtulmak için dua korkulardan kurtulmak için korkuya iyi gelen bitkiler anksiyeteye iyi gelen bitkiler Kaygıları önleme yöntemleri Spor, zararlı maddelerden ve bizi strese sürükleyecek unsurlardan uzak durmak, sağlımızı tehdit eden kaygılardan kurtulmanın ilk şartlarından. Anksiyeteyle baş etmek için neler yapmalıyız ? Kaygıyı azaltacak birçok yol var ve...
  5. kabusum ve korkularım :(

kabusum ve korkularım :(

bir derdim var yardımınızı isteyeceğim :( dün gece hiç uyuyamadım,sahurdan sonra 2-3 saat anca uyumuşum ama uyumaz olaydım :( öyle bir rüya gördüm ki :( arkadaşlarla bir evde kalıyorduk,ben ayak sesleri duyuyordum üç harfli sanırım,beni tutuyordu etrafımda döndürüyordu,sanırım içime giriyordu garip garip davranıyordum bağıramıyordum sesimi çıkaramıyordum arkadaşlarımdan yardım istiyordum...

Sayfayı Paylaş