gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Burçlara göre makyaj ve saç renkleri

Konu, 'Burçlar' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

kahverengi saç renkleri kahve tonları saç renkleri kahve tonları burcuna göre modeli ve rengi sevgili melişler Her burcun kendine özel saç renkleri ve saç trendleri vardır..Ünlü strolog Susan Miller de size hangi tonlar yakışıcak onların tanımını yaptı..
    Ateş Grubu İçin Saç Modelleri:
    (Koç, Aslan ve Yay)

''Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır.
    Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.
    Toprak Grubu İçin Saç Modelleri:

(Oğlak, Başak ve Boğa)
    Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.
    HAVA Grubu İçin Saç Modelleri:

(Kova, Terazi ve İkizler)

Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor.

Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.
    SU Grubu İçin Saç Modelleri:

(Balık, Akrep ve Yengeç)
    Su burçları (Balık, Akrep ve Yengeç) saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır .

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aslan burcuyum ama özellıkler hıc uymuyor bana ben koyu renk saclı ve uzun saclıyım ama hernedense bana uymayan özellıkler... ama o aslan kadınıda maaşallah yanı mükemmeldi..

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Belencim bende aslan burcuyum.benimde sen gibi saçlarım baya uzun ve düz orjinal saç rengim açık kestane ama farklı bişeyler düşünüyorum önce mango yaptırsam dedim şimdide siyah saçlardan hoşlanmaya başladım

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    ''Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır.
    Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Vallahi beni anlatıyor en sevdiğim renkler bunlar :)

5. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    (Oğlak, Başak ve Boğa) Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.

Kahve ve turuncu renkleri giysilerimde kullanıyorum..
    Makyajda ve saçta sevmem.. :D Bana siyah saç daha çok yakışıyor.. :eco:

6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en alttaki hatuna bayıldım yaa:D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    doğru aslında

8. selinn_78

selinn_78 Forum Okuru

Pardon ama burçlarla bizim saç ve makyaj renklerimizin ne alakası var yaa bu kadar saçma olmasanızz ?!!!

Burçlara göre makyaj ve saç renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz şeklinize göre makyaj ve renkler..

göz şeklinize göre makyaj ve renkler..

Göz şeklinize göre makyaj yapın Gözler yüzün en çok dikkat çeken bölgesidir. Teninize ve saçınıza uygun bir göz makyajı ile çok etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Bunun yanında gözlerinizdeki anlamı ön plana çıkarmak için göz şeklinize uygun makyaj yapmalısınız. Böylelikle küçük olan gözlerinizin büyük görünmesini sağlayabilir, istediğiniz etkileyici bakışları elde edebilirsiniz....
  2. Ten ve saç rengine göre makyaj

Ten ve saç rengine göre makyaj

Makyaj yaparken ten ve saç renginizi dikkate alarak yaparsanız çok daha güzel ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz kızlar :tik: SOĞUK CİLT & SARI SAÇ Porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel tonlarını gizli bir parıltı kullanarak sürebilirsiniz. Böylece kendi renginizi kapatmadan makyajla hoş bir hale getirmiş olursunuz. Bu makyaj; Eğer: * Açık sarıdan mat kahveye ya...
  3. Saç ve cilt renginize göre  makyaj

Saç ve cilt renginize göre makyaj

saç rengine uygun makyaj, teknikleri, nasıl yapılır, yapımı, önerileri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Saçlarınızın ve cildinizin güzelliğini, kusursuz bir makyaj bütünleştirip, tüm bakışları üzerinize mi çekmek istiyor sunuz? O halde önce bu makalemizde ki önerileri bilmeniz ve sonrasında da katiyen uymanız gerekiyor Melek'ler. Çünkü; cilt ,göz,ve saç renginize uyumlu olarak...
  4. Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

Burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri ve bakımları

burçlara göre saç bakımları burçlara göre saç renkleri modelleri şekilleri burada arkadaşlar. Burçların hayatımızda öneminden bahsetmeye gerek yoktur sanırsam. Kimimiz günlük burç falımızı öğrenmek için, kimimiz ise karar vermeden önce, burcumuzun dediklerini öğrenmek için, kimimizde burç uyum tablosunu takip ederek ilişkimize yön vermek için ve dahası takıntıda yapanlarımızı sayarsak,...
  5. Burçlara Göre Saç Modelleri ve Renkleri

Burçlara Göre Saç Modelleri ve Renkleri

burçlara göre saç renkleri, burçlara göre saç modelleri, burçlara göre saç şekilleri Her bayan arada birde olsa kendisi ile ilgili değişiklik yoluna giderek saç modeli ve renginde farklılıklar uygular. Aslın da bu değişiklikleri uygularken bazı önemli detaylarıda es geçmemek gerekiyor. Burçların özelliklerine göre saç modelleri ve renginiz size en uygun şekilde olacak ve ışığınızı daha çok...

Sayfayı Paylaş