gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

burçların uyumu, burçların evlilik hayatı, burçların özellikleri Burçların kendilerine has bir takım karakteristik özellikleri vardır. Bazen kişiler kendi burçlarını değil de yükselen burçlarının özelliklerini taşıyabilirler. Genelleme yapacak olursak birçok kişi burcunun özelliğini taşıdığını söyler. Burçlara meraklı kişiler için sizlere burçların özelliklerine göre evlilik hayatları hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
    burclarin_evlilik_uyumu.jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Kova kadını hümanist, duygusal düşünen, üreten, çok enerjik bir yapıya sahiptir. Eş olarak seçeceği erkeğin, onun düşüncelerine önem vermesini, her şeyi onunla paylaşmasını ister. Güvende hissetmek onun için çok önemlidir. Sosyal hayatın içinde eşi ile birlikte yer almaktan fazlası ile hoşlanır.
    Ahanda ben :D

MaWiM bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    boğa kadını olarak gerçekten beni çok yansıtıyor güven ve sevgi benim için çok öneli

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Kıs senin klavye basmıyomu ya anajım ahahahaha hepten harfleri yiyon Öneli ne la hahahaha

5. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    sorma beyzam ya benim klavye bi tuhaaf bazı tuşalr çok sert iyic basmak laızm bende hzıalı yazacam diye umuramıyorum :) yeni klavye alayım en iyisi gerçi 1 sende 3, klavy e bu da :) geçen içlerini bile açtım baktım i.inden karpuz çekirdeği çıktı :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Yay kadını kıskanç ve idealisttir. Onu olduğu gibi kabul edecek erkeği eşi olarak seçer. Ailenin kutsallığına inanır, evlilik hayatına dışarıdan müdahale edilmesine izin vermeyecek kadar zeki ve korumacıdır.

Benim olan benimdir arkadaş o kadar noktamı koyarım hahaha kıskancım ben aşık olduğum adamı tabiki kıskanacam devir kötü devir türlü türlü insan var ;) Ailem eşim çocuklarım ilk planda gelir ailenin kutsallığına inanır ve bunun içinde gerekirse kanımın son damlasına kadar mücadele ederim dışarıdan müdahalelere karşı da çok doğru asla buna taviz vermem ailemin tırnağına dokanacaklara yapabileceklerimi ben bile kestiremiyorum bilmem anlatabildimmi:D:D(nokta)

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mawim ailene dokunan kelime-i şehadet getirsin Neler yapacağını kestirebiliyorum :firil:

8. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Mavim balık kadını nasıldır evlilikte? :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Balık kadını onunla arkadaş olabilen bir erkeği eş olarak seçecektir. Duygularını tam anlamı ile özgür bırakabileceği, candan, yürekli bir erkeği hayat arkadaşı olarak ister. Aşkın tüm heyecanını doyasıya yaşamak ve yaşatmak için elinden gelen özveriyi sergilemekten kaçınmaz. Eşine sadıktır, her davranışının yanında olur ve destek verir. Cinselliğe çok önem verir, eşinin sevgisini cinsel yaklaşımlarına göre değerlendirir. Sevgiyi gösterme açısından yatak odası onun için büyük önem taşır.

10. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcunuza Göre Hayattaki Amacınız..?

Burcunuza Göre Hayattaki Amacınız..?

KOÇ Var olmak – Koç’un hedefi budur. Koç dünyaya savaşçılık canlılık ve hayatta kalma güdüsü ile silahlanmış olarak gelir. Her türlü yıldırmaya pürüze ve kuşkuya rağmen istek ve iradenin üstün gelebilmesi yeteneğini temsil eder. Dürüstlük didişmecilik heveslilik bağımsızlık ve cesaret Koç’un kaynaklarıdır. Boş teorilere kafa yormayan gereksiz duygusal inceliklerle vakit harcamayan dışa...
  2. Burçlara göre İmaj Özellikleri

Burçlara göre İmaj Özellikleri

burçlara göre dış görünüş KOÇ ERKEĞİ VE KADINI Güçlü sahneleri, görkemli bol aksesuarlı oyunları ve canlı renkleri sever ve risk ister. Hüzünler, nostaljik oyunlar ona göre değildir. Koç kadını ve erkeği maskülen yanını ön plana çıkarır. Boş zamanlarında kendisini tutkularına kaptırmaktan çekinmez. BOĞA ERKEĞİ VE KADINI Güzellikler içinde gününü gün eder, özel kumaşlardan hoşlanır. Sıcak...
  3. evlilik hayatım

evlilik hayatım

ben 5senelik evliyim 5yasında kızım var esimle durumu ogrenmek kızımımın gelecektekı durmunu ogrenmek ve bır cocuk sahıbı daha olmak ıstıyoruz olacakmı bide kendı evımız olacakmı
  4. Burçlarına Göre Erkeklerin Genel Özellikleri

Burçlarına Göre Erkeklerin Genel Özellikleri

Astroloji meraklıları için sizlere bu konumuz da burcuna göre erkeklerin genel özellikleri hakkın da genel bilgilere yer veriyorum. Birlikte olduğunuz, eşiniz, sevdiğiniz, nişanlınız yada bir yakınınızın burcunun özelliğine göre kişisel özelliklerini merak ediyorsanız işte size bilgiler; Koç burcu erkeği 21 Mart-20 Nisan Ateşli, yerinde duramayan, ilerleyen yaşına rağmen genç görünen, genç...

Sayfayı Paylaş