gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Burçların uğurlu günleri

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

burçların şanslı günleri burç günleri burçların burçlar ve uğurlu Burcunuzun uğurlu gününü biliyormusunuz işte burcunuza göre size şans getireceğinie inandığımız en uğurlu günleriniz=) [​IMG]
    Koç:

Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür. Bu gün harekete geçmek istediğiniz konularda daha atak ve cesur olabilir, gücünüzü başkalarına kabul ettirebilirsiniz.

Boğa:

Burcunuzun uğurlu günü Cuma. Bu gün kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda daha rahat hareket edebilir ve yatırımlarınız konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

İkizler:

Burcunuz için uğurlu kabul edilen Çarşamba günü daha hızlı ve rahat iletişim kurabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yengeç:

Burcunuzun uğurlu günü olan Pazartesi, eviniz ve ailenizle ilgili meseleleri çok daha kolay halledebilir ve yaptığınız çalışmalarla kendinizi ve ailenizi güvencede hissedebilirsiniz.

Aslan:

Pazar günü Aslanlar için uğurludur. Pazar günleri yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz çalışmalar içine girebilir ve alacağınız sonuçlarla herkesin övgü ve takdirini kazanabilirsiniz.

Başak:

Sizin için en olumlu gün kabul edilen Çarşamba günleri yapacağınız dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan daha rahat sonuçlar alabilir ve mükemmel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi:

Burcunuz için en uğurlu gün Cuma kabul edilir. Cuma günleri bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir ve diplomasi gerektiren konularda becerilerinizle çok etkili olabilirsiniz.

Akrep:

Salı günü sizin için en olumlu gün kabul edilir. Salı günleri başkalarını etkilemek ve gücünüzü kanıtlamak istediğiniz tüm konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay:

Sizin uğurlu gününüz Perşembe… Kendinizi geliştirmek, inançlarınızı sağlamlaştırmak, araştırmalarınızı ve kaynaklarınızı büyütmek istediğiniz her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirsiniz.

Oğlak:

Burcunuzun uğurlu günü olan Cumartesi günleri, sizi hedefinize taşıyacak çalışmalar yapabilir, güçlü bir irade sergileyerek başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova:

Cumartesi günü burcunuzun uğurlu günü olarak kabul edilir. Bu günlerde yapacağınız organizasyonlarda ve geleceğinizle ilgili çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

Balık:

Burcunuzun en şanslı günü Perşembe günüdür. Hayallerinize kavuşmak için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağınız çalışmalarda şansın sizden yana olduğunu kuvvetle hissedebilirsiniz.

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    cuma mı valla ben heç tutturamıyorum bunları :D

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Pazartesi olmasında her güne razıyım ben:)

Burçların uğurlu günleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuluyhan Uğurlu

Tuluyhan Uğurlu

Tuluyhan Uğurlu 15 Kasım 1965'te İstanbul'da dünyaya geldi. Dört yaşında piyano çalmaya başladı. İlk derslerini annesinden alan Uğurlu, sonraki dönemlerde Cemal Reşit Rey'in tavsiyeleri doğrultusunda aldı. Zaman geçirmeden konservatuvar sınavlarına girdi ve dört yaşında daha harfleri öğrenmeden nota öğrenmeye başladı. Ertesi yıl ilkokula da yazılacak ve artık onun için zorlu maraton...
  2. Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri

Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri

burçların şanslı günleri şanslı günlerim burçlar 2011 en burçlar 2011 nisan 2011 yılında burçların en şenslı günleri hangileriymiş bakalım kızlar :tik: Koç 7 Ocak- 4 Şubat eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda... 16 Ocak -23 Şubat ve 1 Mart - 27 Mart, tarihlerinde, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi konularda... 5 Nisan - 16 Mayıs...
  3. Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün

Hangi Burç Hangi Gün merak ettim de kızlar yazarsanız çok sevinirim.
  4. Hangi Burç Hangi Gün Doğmuş

Hangi Burç Hangi Gün Doğmuş

Hangi Burç Hangi Gündür Hangi Burç Hangi Gün Doğmuş Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda az önce bize "han gi burç hangi ayda doğmuştur?" diyen misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve sizlere de burçların doğum günlerini paylaşıyor. Hangi burç hangi gün veya hangi günlerde doğmuş merak ediyor ve öğrenmek istiyorsanız öğrenmek için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz arkadaşlar gün ve...
  5. Burcunuza Göre Şanslı Olduğunuz Gün Hangisi?

Burcunuza Göre Şanslı Olduğunuz Gün Hangisi?

Bu sayfa; Burcunuza Göre Şanslı Olduğunuz Gün Hangisi konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uğurlu gün, şanslı sayı gibi şeylere inanmayanlar elbetteki vardır. Ancak şuna da inanın ki bu tarz saptamalara göre hayatlarını düzenleyenler ve burçlarının özelliklerine göre adım atanlar da azımsanmayacak kadar çoğunlukta. İnananlar ve merak edenler için işte burçlara göre şanslı...

Sayfayı Paylaş