gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Burçların yaşam ParoLaLarı

Konu, 'Burçlar' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

BURÇLARIN YAŞAM PAROLASI [FONT=verdana,sans-serif] Koç

Ben öncü olmak istiyorum!

Boğa

Yaşamak ve yaşattırmak!

İkizler

Yeni ve heyecan veren şeyler bulmalıyım!

Yengeç

Rahat yaşamak / hissetmek istiyorum!

Aslan

Kendimi kanıtlamam lazım!

Başak

Çevreme nasıl yararlı olabilirim?

Terazi

Bir bütün olabilmek için “sana” ihtiyacım var!

Akrep

Sebepleri oluşturmak istiyorum!

Yay

Nasıl büyüyebilirim?

Oğlak

Bir hedefe ulaşmak istiyorum!

Kova

Ben mükemmel bir bireyim!

Balık

Hepimiz birbirimizle bağlantılıyız
    [/FONT]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Burçların yaşam ParoLaLarı
    teşekkürler canım

Burçların yaşam ParoLaLarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burçların yaşam parolaları!

burçların yaşam parolaları!

Koç Ben öncü olmak istiyorum! Boğa Yaşamak ve yaşattırmak! İkizler Yeni ve heyecan veren şeyler bulmalıyım! Yengeç Rahat yaşamak / hissetmek istiyorum! Aslan Kendimi kanıtlamam lazım! Başak Çevreme nasıl yararlı olabilirim? Terazi Bir bütün olabilmek için “sana” ihtiyacım var! Akrep Sebepleri oluşturmak istiyorum! Yay Nasıl büyüyebilirim? Oğlak Bir hedefe...
  2. Burcunuza uygun yaşama mekanları

Burcunuza uygun yaşama mekanları

Yaşama mekánlarınızda oluşturacağınız tarza karar veremiyorsanız, bir de burcunuzun size işaret ettiği stile bakmaya ne dersiniz? Fransız yazar ve astrolog Luc Bige'nin aşağıda kısaca özetlediğim 'Burcunuz ve Eviniz' başlıklı araştırması yol göstericiniz olabilir! Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri...
  3. Burcunuza Göre Yaşama Mekanları

Burcunuza Göre Yaşama Mekanları

Koç: İç mekán onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalı. Engellerden hoşlanmayarak mekánda hıza öncelik verir. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır. Boğa: Evinde vakit geçirmekten çok keyif alır. Onu çevreleyen atmosfer tamamıyla doğal materyallerden meydana gelmeli. Kokulara, renklere, estetik detaylara önem verir. İkizler: İkizler evde pek oturmaz, oturduğunda ise işe...
  4. Burçlar ve yaşam parolası

Burçlar ve yaşam parolası

Koç Ben öncü olmak istiyorum! Boğa Yaşamak ve yaşattırmak! İkizler Yeni ve heyecan veren şeyler bulmalıyım! Yengeç Rahat yaşamak / hissetmek istiyorum! Aslan Kendimi kanıtlamam lazım! Başak Çevreme nasıl yararlı olabilirim? Terazi Bir bütün olabilmek için “sana” ihtiyacım var! Akrep Sebepleri oluşturmak istiyorum! Yay Nasıl büyüyebilirim? Oğlak Bir hedefe ulaşmak istiyorum! Kova Ben...
  5. Burçların Yaşam Gezegenleri

Burçların Yaşam Gezegenleri

Güneş Yönettiği burç : Aslan Güçlü olduğu burç : Koç Güçsüz olduğu burç : Kova Zararlı olduğu burç : Terazi Kişinin enerji birikimini ve yaratıcılığını nasıl kullanıp geliştirdiğini belirler.Güneş doğum haritasındaki hareket ve yaratıcı enerjinin kişi tarafından nasıl ortaya konduğunu bulunduğu burç belirler.Oluşturduğu bakış açıları bu enerjinin hangi alanlarda olumlu çıkışlar...

Sayfayı Paylaş