gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Burçların yüzükleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Burçların yüzükleri

[​IMG]ayy yüzügüm bile zarif tesekkür ederim

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

AKREP

güzelmiş beğendim

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güsELLer yha :D

5. desire

desire Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben oğlak burcuyum ama pek beğenmedim modelini daha güzel bir dizayn olabilirdi..teşekkürler

Burçların yüzükleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzük - Yüzük Taşları - Yüzük Taşları Çeşitler

Yüzük - Yüzük Taşları - Yüzük Taşları Çeşitler

yüzük taşları isim yazılı yüzükler sultan yüzükleri isim yazılı yüzük sultan yüzüğü Sevginin tılsımlı gücü: Yüzük Takma biçimine göre mesaj taşıyor Süs olarak takılmasının yanı sıra evliliðin de sembolü olan yüzük, nişanlılık döneminde de aşıkların parmaklarını süslüyor. Bugün, mücevher meraklısı her kadının vazgeçilmezleri arasında yer alan tek taş yüzük, erkeğin kadınına sevgisini...
  2. Yüzük...

Yüzük...

:hhh:
  3. Burcunuzun yüzüklerini görmek istermisiniz?

Burcunuzun yüzüklerini görmek istermisiniz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Harika Yüzükler

Harika Yüzükler

harika yüzükler Kalbimizdeki yerleri degismez... Zor begenen biri olarak bu modellerin coooook harika oldugunu dusunuyorum.. Butun meleklerim begenir benimle ayni fikirlde olduklarini biliyorum ama acaba hangisi zevklerine daha yakin.. Hosumuza gideni secelim hadi.. Kimisi mor taslarla suslenmis kimisi buz mavili bazilari siyah tasli tasarimlari farkli ve goz alici yuzuklere buyrun hep...

Sayfayı Paylaş