gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Burçlarına Göre Kaynanalar...

Konu, 'Burçlar' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Sizin Kayinvalidenizin burcu ne Meleklerim hahaha ??? benim daha yok kaynanam ama, bu burcalara inanilirsa. Olmadigi daha iyi :D:D:D

KOÇ: Sahiden de koç gibidirler. Size tosladıkları zaman hayatınız kararır. Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler. Allah yardımcınız olsun.

BOĞA :boğa burcundaki kaynanıza pelerin sallanamanıza gerek yoktur.Çünkü boğalar gibi ayaklarını yere vurup dururlar ve bir nevi sizi tehtid ederler.

İKİZLER : Aslında sakindirler ama yaptıkları şeyler pek belli olmaz. Bir an şöyle, bir an böyledirler. Pek güvenmeyin Zekaları pek parlaktır. gelin ve damatlarına zeka üstü sürprizler yapabilirler.

YENGEÇ : Evine ve ailesine düşkün bir kişiliği vardır. bu aileye düşkünlük bazen fazla abartılı olur: O yüzdende gelinler sinir olur. Çok ısrarcıdır, yemek yapıp yedirmeyi ve karar vermeyi çok sever.

ASLAN . Korkulacak kaynana. kükredi mi bittiniz. benim dediğim olacak, sıkıysa olmasın modundan hiç çıkmaz.
    BAŞAK : Titiz ciddi, uyumlu bir ev kadını. Evde akla gelmedik sürprizler üretir. Kendisine yapılan bir şeyi asla unutmaz.

TERAZi . Dengenin temsilcisi terazi kaynanası, vicdanlı ve duyguludur. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar

AKREP : akrep gibi sokar. Ne yapacağı belli olmaz.Anlamakta zorluk çekersiniz. hiç umulmadık bir anda şefkatli olabilir:Kendi haline bırakın

YAY : Çekilmez. çünkü sivri dillidir. Çift karekterlidir. Güzel güzel konuşurken, gerilirler.

OĞLAK .Hayatın gerçeklerini ön planda tutarlar. Zeki ve şüpheci olur. Dikkat, bir şeye karar verdiler mi asla geri dönmezler. Oğlaklar en tepedeki otlara ulaşmak için herşeyi göze alırlar yani

KOVA . zeki ve ben bilirim diyen bir kaynanız varsa o kovadır işte. fena sayılmaz, huyunca gidin. Size taktıydsa yandınız

BALIK : Üzülen, melankolik paraya önem vermeyen insanlar. Kırılmak ve ağlamak için yer ararlar. Bu da belli bir süre sonra bayar.

:loco: :loco:​

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    ASLAN . Korkulacak kaynana. kükredi mi bittiniz. benim dediğim olacak, sıkıysa olmasın modundan hiç çıkmaz.
    kesin böyle bir kaynana olurum ben :D:D teşekkürler canım

Burçlarına Göre Kaynanalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçlara Göre Gelinler,Damatlar,Kaynanalar

Burçlara Göre Gelinler,Damatlar,Kaynanalar

burçlara göre kaynanalar BURÇLARINA GÖRE GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa. Ömür boyu bir toslamadır gider. BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün...
  2. Burcunuza Göre Parfüm Kullanın

Burcunuza Göre Parfüm Kullanın

en abartılı burçlar Parfümünüzü değiştirmek istiyorsunuz belki ama bir türlü kendinize uygun olan parfümü bulamıyorsanız melekler bu konuda burcunuz size yardım edebilir. İşte öneriler burcunuza uygun parfüm önerileri :parfum: Su Grubu: Yengeç, Balık, Akrep Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü vardır. Çalışma masasındaki kalemlikten evindeki saksıya, saçına taktığı...
  3. Mesleklerin Burçlara Göre Dağılımı

Mesleklerin Burçlara Göre Dağılımı

burçlara göre meslekler 2011 Hepimizin idealinde bir meslek vardır bazılarımız bu ideallarimizi gerçekleştirdik fakat malesefki bazılarımız istediğimiz meslekleri yapamıyoruz... Burçlarımızda bizim kişiliğimize kabiliyetimize uygun meslekleri bize işaret ediyor kızlar...Eğer burçlarımızı dinlersek severek yapacağımız işlerde başarılı olabilirmişiz.. KOÇ BURCU Lider ruhlu koç burcu...
  4. Kaynanalarımız

Kaynanalarımız

Slm melekler bi koç gelinin kaynanasıyla anlaşamama sorunu vardır sizce neden gelinlerle kaynanalar anlaşamaz??
  5. Burcunuza Göre Diyet

Burcunuza Göre Diyet

burca göre diyet burcunuza göre diyet Uzmanlara göre , burcunuza göre diyet uygulayabilirsiniz melekler :)… Burca göre diyette yemeniz ve uzak durmanız gıdalar hakkında bilgiler veriliyor. Siz de fazla kilolar sebebiyle illallah etmiş ve artık o kiloları vermeye karar vermişseniz, burcunuza göre beslenerek formunuza kısa zamanda kavuşabilirsiniz :) İşte burçlar, işte diyetleri... Koç...

Sayfayı Paylaş