gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burcu Esmersoy Kerem Bursin'e Abayı Yaktı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, kerem bursin
    Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde nişanlısı Sami Kiresepi'den ayrılan Burcu Esmersoy'un oyuncu Kerem Bursin'e abayı yaktığı konuşuluyor. Çok hoşlandığı Bursin'i, "Nedir Ne Değildir" adlı programına özellikle konuk olarak çağıran ve yakın ilgi gösteren Esmersoy'un duyguları karşılık görmeyince hayalkırıklığına uğradığı iddia ediliyor...

burcu-kerem.jpg

Burcu Esmersoy Kerem Bursin'e Abayı Yaktı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Gülben Ergen - Abayı Yaktım

Her gün biraz, biraz daha Girdin sen aklıma Uykularım darmadağın Resmin baş ucumda O ilk bakış Bakış var ya Orda bittim sana Aklımda sen, fikrimde sen Nerdesin be ara Aylardır haber yok Çok mu kızdın bana Yandık bu inatla Çok özledim çok Ben sana abayı yaktım Ben sana takılıp kaldım Ben beni ateşe attım Haydi hayırlısı Abayı yaktım
  2. Burcu Esmersoy Resimleri

Burcu Esmersoy Resimleri

burcu esmersoy Spor spikerliği yaparken adını katıldığı Show tv deki dans yarışmasında duyuran Burcu Esmersoy, muhteşem fiziği ve seksiliğiyle göz kamaştırıyor.Sizlere öncelikle Burcu Esmersoy hakkında kişisel bilgileri ve sonrada sevenleri için resimlerini sunuyorum. Burcu Esmersoy (d. 2 Ekim 1976, İstanbul) Çerkez asıllı ünlü Türk televizyon sunucusu. Beşiktaş Lisesi ve ardından İstanbul...
  3. Burcu Esmersoy Aşık!

Burcu Esmersoy Aşık!

Bu sayfa; Burcu Esmersoy Aşık haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Popstar yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Burcu Esmersoy şu sıralar çok keyifli, çünkü aşık. Peki bu şanslı isim kim? Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Esmersoy hakkında çıkan Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu Sami Kiresepi ile aşk yaşadığı haberlerini “çok mutluyum” diyerek doğruladı.
  4. Burcu Esmersoy Sevgilisinden Ayrıldı!

Burcu Esmersoy Sevgilisinden Ayrıldı!

burcu esmersoy, burcu esmersoy sami kiresepi, burcu esmersoy sevgilisi Sevgili melekler, işadamı Sami Kiresepi ile nişanlı olan Burcu Esmersoy, bu ilişkiye noktayı koydu. Yaz için evlilik planları yaparken ayrılan çift, herkesi şaşırttı. Esmersoy’un ayrılık kararında sevgilisi Kiresepi’nin ‘Evlendiğimizde bu kadar yoğun çalışmanı istemiyorum’ sözleri etkili oldu. İş ve aşkı arasında kalan...
  5. Burcu Esmersoy Çİftçi Oldu!

Burcu Esmersoy Çİftçi Oldu!

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy hakkında Sevgili melekler, Burcu Esmersoy, toprağın internetten ekilip biçilmesini sağlayan online platformdan tarla kiraladı. Çilek yetiştiren sunucu mahsulü tek tıkla toplayacak. Bulduğu her fırsatta organik beslenmenin önemine vurgu yapan Burcu Esmersoy, sonunda tarla sahibi oldu. Gerçek toprak alanının internet üzerinden kontrolünü...

Sayfayı Paylaş