gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

gözlerimde bıraktım gözlerinde yaşadım aşkı sevdayı aşk gözlerimdeyken Burcu Güneş - Gözlerinde Bıraktım Aşkı
    Al gönlümü bir kuru dalla bir tatlı sözle
    her vuruşunda kalbim ağlıyor ağlıyıyor ince ince
    Ses ver sana zalim demeye dilim varmıyor
    Ah aşk affedilmişliğine minnet et diyor

Senin eşin bir benzerin yok
    ben aşkı sende bildim
    Zulümlerin hüzün vermiyor
    Önce Allah sonra sensin

Gözlerinde bıraktım aşkı, sevdayı
    yok diyemem hiç bir şeye değişemem ki bu rüyayı
    sende öyle bir yürek var ki bu dünyayı yak istersen
    geri dönüş kaçınılmaz olur aşk gözlerimdeyken

Gel, benim baktığım yerden bir bak kendine
    Gör, hayatımın senden öncesi hatırlanmıyor bile
    Sus, söylemediğin sözleri duydum saydım üzülme
    Biz, iki kişilik bir dünya yarattık ya seninle

burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

olur ha dünya güzeli bir sevgili buldunuz ve onunla dosta düşmana övünüp durdunuz bir krallık hegemonya şatolar kurdunuz zil takip ta ulu orta oynatıp durdunuz sanmayın bir ömür boyu tılsımlar sürer sanmayın şansınız açık hep bu böyle gider sanmayın bu efsaneler hiç bir gün göze gelmez sanmayın imrenenlerin nazarı değmez aşık oldum yaman oldum ben ne oldum demeyin kanat açmış siz...
  2. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  3. Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık

Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık

burcu güneş melek biz aşkı meleklerden çaldık notaları burcu güneş biz aşkı meleklerden çaldık notaları sözleri şarkısının bak yıldızlar altında gözlerimin içine düy rüzgarların bize anlattığı birşey var bir fısıltı gibi bazen o en büyük çığlıklar bilmezler mı gelir geçer en büyük fırtınalar biz aşkı meleklerden çaldık birbirimize sımsıkı bağlandık
  4. En gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı.

En gözlerimde yaşadım bu aşkı ve yine gözlerimde bıraktım umutlarımı.

Bir gün hayatımdan ördürürcesine çıkacaksın ve ben seni hep son günkü halinle hatırlayacağım. Senin en güzel halin neydi diye düşünüyorum. Ve içimden bir ses yıllar öncesine götürüyor beni... Seni her halükarda içimde hissedebiliyorum. İşte olayımın en güzel yanı bu. Sen ne kadar anlayabilirsin bilemiyorum. Ama benim gibi her şeyden ve herkesten uzak bir hayatın olmasaydı bunun ne demek...
  5. Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri var mı yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş