Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı
Bu konu; Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, pop müziğin güçlü sesi Burcu Güneş nihayet yeni albümün hazırladı ve piyasaya süreceği günü bekliyor. Gül Kokusu isimli albümünde tam 12 bulunan Burcu Güneş, bu albümü için tam 2 yıl çalıştı..İşta albümün detayları..

burcu_gunes-131.jpg

Geçtiğimiz sene "Oflaya Oflaya" ve "Çıkmaz Sokaklar" gibi internet ve dijital platformlar üzerinden milyonlarca kez tıklanan şarkılara sesiyle hayat veren Burcu Güneş, 2012 yazında "Aşk Gribi" ve "Bir Sevgi İstiyorum" şarkılarıyla albüm öncesinde sevenlerine sürprizler yapmaya devam etmişti. 2 yıllık çalışma sürecinden sonra Burcu Güneş "Gül Kokusu" isimli yeni albüm çalışmalarını tamamladı.

Yeni albümüyle aynı ismi taşıyan, sözü Deniz Erten'e, müziği ise Deniz Erten ve Reşit Gözdamla'ya ait olan "Gül Kokusu" isimli şarkısını, geçtiğimiz günlerde Murad Küçük yönetmenliğinde kliplendirdi. Burcu Güneş, önümüzdeki günlerde müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanan albümü için; "Her yer gül kokacak!" dedi.

Albümde; Sezen Aksu, Deniz Erten, Eflatun, İsra Gülümser, Murat Güneş gibi birçok değerli müzisyenin şarkıları yer alıyor.

Albümdeki Şarkılar:

Gül Kokusu
Sen Kaybı
Unutma Beni Çiçekleri Feat. Enbe
Bir Lokma Sevda Feat. Eflatun
Aşk Gribi
Bir Sevgi İstiyorum
Oflaya Oflaya
Geçer
Hasret Kaldım
Yasaklı Kitaplar Gibi
Zarar