gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; burcu güneş gül kokusu şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz ve pop müziğin sevlen seslerinden Burcu Güneş hayranı olan sayın misafirlerimiz, bu sayfamızda sizlere sevilen şarkıcının Gül Kokusu adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkı Sözleri

Sen sevmeye yeltenmemişsin çocuk

Belki de kendine güvenmemişsin

Gönlün kurak yaşlarla büyümemişsin çocuk

Nefes almak yeter sanma

Yaşamayı öğrenmemişsin

Denedim denedim diyorsun anlamıyorsun

Her sevginin sonu acı çekmek mi sanıyorsun

Sevenler gerçekten gider mi?

Gitmekle sevgi biter mi?

Gönül gül gibidir

Dikenler gönül deler mi?

Gül kokusu kalır sana dokunanın elinde

Sanma ki kalp yaşar yalanların himayesinde

Zulümler diken olur hercai hevesinde

Unutma dikenin güzelliği

Yalnız gül sayesinde

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burcu güneş aşk gribi güzel olmuş...

Burcu Güneş Gül Kokusu Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gül kokusu hafızayı güçlendiriyor

Gül kokusu hafızayı güçlendiriyor

Science Dergisi'nin haberine göre hafızanızı güçlendirmek için gül koklamalısınız. Almanya'daki Lübeck Üniversitesi bilim adamlarından Jan Born ve ekibi, uykunun hafızaya nasıl etki ettiğini bulmak için, deneklere bilgisayardan çift objeler ve kartlar gösterdiler. Denekler sonra iki gruba ayrıldı ve birinci grup gül kokusu, ikinci grup ise hiçbir şey koklatılmadan uyutuldu. Deneklere uyku...
  2. Güllerin Kokusu İlahisi

Güllerin Kokusu İlahisi

güllerin kokusu ah şu güllerin güllerin kokusu ah şu güllerin anne şefkatiyle dolmuş güllerim anne şefkatiyle dolmuş güllerim bahçelerde güller kokuyor güzel güzel bahçelerde güller kokuyor güzel güzel Allah 'a şükürler olsun bu güzel günleri yaratan allaha
  3. Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013

Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Burcu Güneş Alimallah Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı şarkıcı Burcu Güneş 2013 yılına yeni albümüyle girdi. Ünlü popçunun yeni albümü Aşk Yarası müzik marketlerdeki yerini aldı. İşte o albümden Alimallah şarkısının sözleri... Alimallah kimseye kanmaz gözlerim İçim yanmaz alimallah Hiç derdim yok çok memnunum hayatımdan Şikayetim...
  4. Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013

Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Burcu Güneş Sen de Vur Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Burcu Güneş son albümü Aşk Yarası 'nı çıkardı. Müzik marketlerden bulabileceğiniz bu güzel albümde yer alan 12 şarkıdan biri olan Sen de Vur 'un sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Bilirim çok sevmenin cezasını Yaşadım bir çok defa, bu ilk...
  5. Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı

Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı

Bu konu; Burcu Güneş Gül Kokusu 2013 Albümü Tanıtımı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müziğin güçlü sesi Burcu Güneş nihayet yeni albümün hazırladı ve piyasaya süreceği günü bekliyor. Gül Kokusu isimli albümünde tam 12 bulunan Burcu Güneş, bu albümü için tam 2 yıl çalıştı..İşta albümün detayları.. Geçtiğimiz sene "Oflaya Oflaya" ve "Çıkmaz...

Sayfayı Paylaş