gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere

ağlama ayşe kız ağlarsan

anlarım beni bekler güz

bildik bir ezgili sizi var hala

ağrıyor her yağmur yağışında

bayramlar gelmedi sensakrak

doğmadı yüzüme güneş

içimden bir ses yükselir

birden güneş doğacak

sabahın ilk ışıklarında yürürüm

yaşemenler kokar bu civarlarım

hem hasret hem hüzün birarada

çok uzun yolum var daha

sadece bekliyor iyimser bu gönül

zamansız eskidik hüzün içti ömür

nicedir gezginim bu cihanda

doğmadım umut ekti günüm

içimden bir ses yükselir birden...

gel güneş gel karış rengime

dog güneş çöz beni bekeleme

bak gözüm yollarda aylar geçtı

görmedim özledim hasretim

ah bugün de dün oldu bile

bitmeyen bir umut var yine

Burcu Güneş - Güneş Doğacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeği yazın doğacak annelere tavsiyeler

bebeği yazın doğacak annelere tavsiyeler

Yaz mevsiminde artan hava sıcaklığı, yüksek nem oranı en çok bebeğin doğumu için artık haftaları, günleri sayan anneleri zorluyor. Karındaki artan basınç mide ve barsaklara baskı yapıyor, akciğer ve kalbi zorluyor. Hamilelik ilerledikçe, anne adaylarının solunum ve dolaşımında sıkıntı oluyor. Sık ve zor nefes almak hamileleri çok zorluyor. Karın içindeki basınç artışı ile akciğerlerin...
  2. Yeni Bir Aşk mı Doğacak

Yeni Bir Aşk mı Doğacak

sevilen dizi "yalancı romantik" in oyuncuları dizide gerçektende çok güzel bir çift olmuşlar boyu boyuna derler ya aynen öyle bakalım gündelik yaşamları için bu süper ikili neler demişler ayrıntıları haberimizde... DİZİDE İKİSİNİ ÇOK YAKIŞTIRIYORLAR EBRU CÜNDÜBEYOĞLU VE HAKAN YILMAZ, İZLEYİCİNİN KENDİLERİNİ ÇOK YAKIŞTIRDIKLARINI SÖYLEDİLER. Kanal 1'de başlayıp Fox TV'ye transfer...
  3. Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

Yazın Doğacak Bebeğinizi Nasıl Giydirmeniz Gerekiyor ?

yaz bebeği nasıl giydirilmeli yaz bebekleri ne giyer yaz bebeği Sevgili melekler, yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız şu dönemde gebe meleklerimiz mutlaka büyük zorluklar çekiyorlardır. El-ayak şişmesinden, isiliklere kadar çekilen bu sıkıntılar emin olun bebeğinizi kucağınıza aldığınızda unutulacaktır. Eğer bebeğiniz yaz bebeği olacaksa onu da sıcaklar bekliyor demektir. Eğer...
  4. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  5. Kan Uyuşmazlığının Doğacak Bebeğe Etkileri

Kan Uyuşmazlığının Doğacak Bebeğe Etkileri

bu konu kan uyuşmazlığının bebeğe etkileri hakkında bilgilere yer vermektedir. Bazen çiftler arasında kan uyuşmazlığı yaşanabilir. Kan uyuşmazlığı varsa doğacak bebeği de olumsuz etkileyebilir. Gelişen ve ilerleyen tıbla birlikte birçok hastalığın tedavisin de aşama kaydedildiği gibi bu konuda da tıp eskiye nazaran oldukça ilerlemiştir. Eğer eşinizle sizin aranızda kan uyuşmazlığı varsa...

Sayfayı Paylaş