gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri var mı yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Yar Dediğin

Burcu Güneş - Yar Dediğin

yar dediğin sarılır ayda yılda darılır ah benimki pek bi hoş elde kuzu gibi yar bende korolası yar üç sözün ikisi boş ak derim o kara der insanı deli eder vay bana vaylar bana elde neşe gülücük huyu huyuma suyu suyuma uymuyor ama aşığım ona sar beni al yanına dolan boynuma götür sonuna
  2. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  3. Burcu Güneş Biyografisi Resimleri

Burcu Güneş Biyografisi Resimleri

Burcu Güneş Biyografisi, Burcu Güneş Hakkında Bilgi Ekranların sevilen seslerinden Burcu Güneş'in hayatı hakkında ki ayrıntılı bilgiler ve birbirinden güzel resimleri aşağıda ki yazımızda melekler :) Burcu Güneş (d. 12 Ağustos 1975), Türk pop müzik şarkıcısı, besteci ve müzisyendir.. Burcu Güneş, 12 Ağustos 1975 tarihinde İzmir - Alsancak'ta dünyaya geldi. Annesi "Bige Özkan",...
  4. Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kimdir ve resimleri var mı?

Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kimdir ve resimleri var mı?

Suat Suna'nın eşi Burcu Balkanlı Kim merak ettim bana Burcu Balkanlı biyografisini ve mümkünse resimlerini sunar mısınız kızlar?
  5. Güneşin Kızları Burcu Özberk(Nazlı)Kimdir?

Güneşin Kızları Burcu Özberk(Nazlı)Kimdir?

Kanal d ekranlarının yeni sezon dizilerinden biri olan "Güneşin Kızları" gün geçtikçe izleyiciyi ekran başına çekerek reytingleri alt üst ediyor. Dizi de oldukça asi ve hırçın bir kızı canlandıran Burcu Özberk dizide ki ismi ile Nazlı hakkın da bilgi edinmek isteyen hayranları için kendisi ile ilgili biyografi iblgilerini bu yazımız da paylaşıyoruz. Güneşin Kızları dizisinde...

Sayfayı Paylaş