gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Burcu Güneş yepyeni albümüyle karşınızda albümdeki parçalara gelince [​IMG] 01. Gözlerinde Bıraktım Aşkı
    02. Aşk Geçiyormuş İstanbul'dan
    03. Çekim Alanı
    04. Ateş ve Suyun Aşkı
    05. Mutluyuz (Sevgilimi O Kadar Çok Seviyorum Ki.)
    06. Sihirbaz
    07. Di'li Geçmiş
    08. Bundan İbaret
    09. Benim Gibi Sevgili Bulamazsın
    10. Gurur Çiçekleri
    11. Gözlerinde Bıraktım Aşkı ( Club Vocal Mix)
    12. Gözlerinde Bıraktım Aşkı (Retro Remix-BG)

Burcu Güneş - Sihirbaz - 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Yar Dediğin

Burcu Güneş - Yar Dediğin

yar dediğin sarılır ayda yılda darılır ah benimki pek bi hoş elde kuzu gibi yar bende korolası yar üç sözün ikisi boş ak derim o kara der insanı deli eder vay bana vaylar bana elde neşe gülücük huyu huyuma suyu suyuma uymuyor ama aşığım ona sar beni al yanına dolan boynuma götür sonuna
  2. Burcu Güneş - Yansın Geceler

Burcu Güneş - Yansın Geceler

gün gece yarısı olunca aşk kapımı çalar ruhum ay gibi sulara vurunca kalp yüzünü arar boşver gitsin unut diyor bilenler bu sözü duymaz böyle sevenler bu çaresizlik nereye kadar herşeyden vazgeçtim dön artık yeter yansın geceler vursun sabaha dönsün rüzgar durgun sulara yansın bu deniz her yer yakamöz dön gel bir sabah sensiz olmuyor
  3. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  4. Burcu Güneş - Çile Bülbülüm

Burcu Güneş - Çile Bülbülüm

bülbülüm gel de dile, söyle benimle bile sesini duyur ele, çile bülbülüm çile işsiz yuvanda tektin, çekilmez çile çektin kim derdi gülecektin, çile bülbülüm çile müjde ey güzel kuşum, bahara döndü kişin eriyor içim dişim, çile bülbülüm çile
  5. Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri var mı yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş