gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Güneş - Yar Dediğin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

yar dediğin sarılır ayda yılda darılır

ah benimki pek bi hoş

elde kuzu gibi yar

bende korolası yar

üç sözün ikisi boş

ak derim o kara der

insanı deli eder

vay bana vaylar bana

elde neşe gülücük

huyu huyuma suyu suyuma

uymuyor ama aşığım ona

sar beni al yanına

dolan boynuma götür sonuna

Burcu Güneş - Yar Dediğin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Öğüt

Burcu Güneş - Öğüt

rakkaşe yedi tulunu açar bir anda yanar tutuşur çöller davetsiz misafir rüzgar oynar kıvrımlarında ahh coşar oynar kanında şaraptır yar onu arzular vurur konuşur ziller bir buhur tenini yakar saçından yıldızlar kayar aman oynaş güvercin adımlarla yaklas durma oyna oynaş dudağın kör ellerin ateş ateş yüzün güneş gözlerin çöl gecesi her şarkı aşk hecesi coşar gönlüm raksin delisı
  2. Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

olur ha dünya güzeli bir sevgili buldunuz ve onunla dosta düşmana övünüp durdunuz bir krallık hegemonya şatolar kurdunuz zil takip ta ulu orta oynatıp durdunuz sanmayın bir ömür boyu tılsımlar sürer sanmayın şansınız açık hep bu böyle gider sanmayın bu efsaneler hiç bir gün göze gelmez sanmayın imrenenlerin nazarı değmez aşık oldum yaman oldum ben ne oldum demeyin kanat açmış siz...
  3. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  4. Burcu Güneş sevgilisinden arıldı

Burcu Güneş sevgilisinden arıldı

burcu güneş, sevgilisi, serkan keleş, ayrılığı hakkında haberler burada arkadaşlar. Şarkıcı Burcu Güneş, iki yıllık sevgilisi Serkan Keleş'den ayrılmış Melek'ler. İşte o haber! Ünlü şarkıcı Burcu Güneş, uzun zamandır beraber olduğu Serkan Keleş’ten ayrıldığını açıkladı: “Serkan Keleş ile yaklaşık iki yıldır süren beraberliğimiz karşılıklı aldığımız ortak karar doğrultusunda sona erdi....
  5. Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri var mı yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş