gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik burcu kara gelinlik modeli, şekli, benzerleri, gelinlik modelleri 2011 hakkında genel bilgiler

evet evlenecek olan melekler burcu karanın gelinlik modeli çok popüler olmuş:D bizde hem onun gelinliğini hemde benzer modelleri sizler için araştırdık

asiruki bunu beğendi.
  2. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    burcu karanın gelinliği tamamda yanındakinden yok laa hahahahahahahahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    deliiii bulursun yandakinden dee hahaha

asiruki bunu beğendi.
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Prensiz gelinliği denen model :)

Ben denemiştim çok begenmiştim fakat 2900 gibi bir rakam demişlerdfi vazgecmiştim.

Hatta hiçbir özelliği yoktu ne taş ne birsey sırf tül az bişe güpür o kadar

5. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    aminnn hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy Burcu kara, kimdir, buğra gülsoy, kimdir, birliktelikleri, resimleri hakkında detaylı bilgi aalım arkadaşlar. Fatmagülün suçu ne ile tanıdığımız Vural (Buğra gülsoy) Burcu Kara ile bir süredir ilşki yaşıyormuş melekler. Çifte mutluluklar diliyoruz :) Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Vural'ı Buğra Gülsoy ile sevgilisi Burcu Kara ilk kez el ele...
  2. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy evleniyor ve evlendi Burcu kara, buğra gülsoy, evlilik haberleri, çift evleniyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Geçen aylarda birliktelikleri yeni, yeni duyurulan burcu kara ve buğra gülsoy hızlı bir zaman geçirerek evlenme kararı almışlar melekler. Mutluluklar diliyoruz :) Burcu Kara, Buğra Gülsoy’la hayatını...
  3. Gelinlik ve Abiye Modelleri

Gelinlik ve Abiye Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

burcu karanın gelinliği burcu kara gelinliği kara düğün karanın düğünü gelinlik burcu kara, gelinliği, gelinlik modeli, düğünü, düğün arabası, gelin arabası, nikahı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Kara, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan, Buğra Gülsoy ile dünya evine girdi Melek'lerim. Bir restoranda gerçekleşen düğüne, Burcu Kara ve Buğra...
  5. Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı

Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik Yakında evleneceğim arkadaşlrım çok yakın bir kankam düğününde Burcu Kara yapımı gelinliklerden bir tane giymişti gerçekten de melek gibi olmuştu. bana 2011 sezonunda burcu karanın çıkarttığı gelinliklere örnekler verebilirmisiniz. Öptüüüüüm.

Sayfayı Paylaş