gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik Yakında evleneceğim arkadaşlrım çok yakın bir kankam düğününde Burcu Kara yapımı gelinliklerden bir tane giymişti gerçekten de melek gibi olmuştu. bana 2011 sezonunda burcu karanın çıkarttığı gelinliklere örnekler verebilirmisiniz. Öptüüüüüm.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    SadmiN bunu beğendi.
Burcu Kara Gelinlik Modelleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  2. Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ?

Caroline'nin gelinliğini bilen var mı ?

caroline nin gelinliği caroline gelinliği carolinin gelinlik Arkadaşlar dün öyle bir geçer zaman ki yi izlerken caroline'nin giymiş olduğu gelinlik çok ama çok hoşuma gitti. Yakın zamanda evleneceğim için o gelinliğin aynısından yaptırmak istiyorum. Gelinlik modelini bilen acaba paylaşabilir mi? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  3. Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri

Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik burcu kara gelinlik modeli, şekli, benzerleri, gelinlik modelleri 2011 hakkında genel bilgiler evet evlenecek olan melekler burcu karanın gelinlik modeli çok popüler olmuş:D bizde hem onun gelinliğini hemde benzer modelleri sizler için araştırdık
  4. Gebelikte Karın Sarkmasına Çözüm Var mı ?

Gebelikte Karın Sarkmasına Çözüm Var mı ?

hamilelikte göbek sarkması karın sarkmasına çözüm Sevgili melekler, annelik duygusu olmasa hamileliğin getirdiği onca zahmete katlanmak mümkün olmazdı elbette. Hamileliğin vücutta bırakabileceği izleri de unutmamak lazım. Ancak eğer kendimize bakarsak ve bazı noktalara dikkat edersek bu izleri en az seviyeye kadar indirebilir, hatta oluşmamasını sağlayabiliriz. Hamilelikte en çok...
  5. Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Bu konu; burcu kara ümit karan hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Burcu Kara yine kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy ile evlenmiş ama bu evlilik kısa sürmüştü. Bu yıl içinde boşanan çiftten Burcu Kara 'nın ünlü futbolcu Ümit Karan ile aralarında birşeyler olabilecğei konuşuluyor.. Geçtiğimiz aylarda oyuncu eşi Buğra Gülsoy ile evliliğini sonlandıran...

Sayfayı Paylaş