gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Burcu Kara Yavuzla Hiç Barışmadım dedi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

burcu kara yavuz bingöl neden ayrıldı Çok önemli ve güzel bir söz etmiş burcu kara :) Bakalım haberde ne demiş [​IMG]

BURCU KARA, YAVUZ BİNGÖL'LE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERDEN SIKILDIĞINI VE SİNİRLENDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Burcu Kara, medyada sürekli ayrıldığı sevgilisi Yavuz Bingöl'le tekrar barıştığı yönünde çıkan haberlerden sıkıldığını ve sinirlendiğini söyledi.
    Kara, 'Yavuz ile kesinlikle ayrıldık. Yavuz ile ayrıldıktan sonra da barışmadık. Barışma diye bir şey yok. Onun da, benim de ortak arkadaşlarımız çok var. Muhakkak, bir yerde bir şekilde veya bir organizasyonda bir araya geliyoruz ve selamlaşıyoruz. Bu barıştık, tekrar birlikteyiz anlamına gelmez' dedi.

Burcu Kara Yavuzla Hiç Barışmadım dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Kara ve Yavuz Bingöl ayrılığa fazla dayanamadı. Barıştılar

Burcu Kara ve Yavuz Bingöl ayrılığa fazla dayanamadı. Barıştılar

yavuz bingol Yavuz Bingöl ile Burcu Kara çifti uzun bir birlikteliğin ardından evlilik arefesinde ayrılmışlardı. 7 ay önce yollarını ayıran çift ayrılığa fazla dayanamadı. Yeniden bir araya gelen çift, Assos'ta baş başa tatil yaparken görüldü. Assos'ta gözlerden uzak bir otelde tatil yapan Bingöl ve Kara çifti, meraklı tatilcilerin gözlerinden kaçmayı ise başaramadı. habertürk
  2. Burcu Kara Yavuz Bingöl ilişkisi bitti

Burcu Kara Yavuz Bingöl ilişkisi bitti

burcu kara yavuz bingöl neden ayrıldı Belki sonbahardandır, ağaçların yaprak dökmesi gibi dökülüyor ünlülerin birbirine olan aşk-ı sevdası... Haberimize geçiyoruz BURCU KARA İLE BİR SÜRE ÖNCE BARIŞTIĞI İDDİA EDİLEN YAVUZ BİNGÖL HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU Burcu Kara 9 ay önce ayrıldığı ve bir süre önce barıştığı iddia edilen Yavuz Bingöl hakkında ilk kez konuştu: “Yavuz’la kesinlikle...
  3. Burcu Kara Aşka saygı duymuyorum dedi

Burcu Kara Aşka saygı duymuyorum dedi

'AŞKA SAYGI DUYMUYORUM!' ÖZEL HAYATIYLA GÜNDEMDE OLMAK İSTEMEYEN BURCU KARA AŞKA İNANMADIĞINI SÖYLEDİ.. 2008 yılının ilk günlerinde evlilik planları yaptığı Yavuz Bingöl’le ayrıldıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmeyen Burcu Kara TRT’nin aylık dergisine verdiği röportajda, aşka saygı duymadığını söyledi: “Aşkın geçici, tamamen istekler üzerine kurulu ve elde edilince biten bir duygu...
  4. Yavuz bingöl burcu kara  aşkı yeniden başladı

Yavuz bingöl burcu kara aşkı yeniden başladı

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPARKEN GEÇTİĞİMİZ YIL SÜRPRİZ BİÇİMDE AYRILAN TÜRKÜCÜ YAVUZ BİNGÖL'LE OYUNCU BURCU KARA ARASINDAKİ AŞK YENİDEN ALEVLENDİ. Burcu Kara, evlilikten vazgeçtiği için ayrıldığı Yavuz Bingöl'le tekrar birlikte! Kara, nikah tarihi belirleyene kadar bu durumu açıklamak istemiyor. Ancak, Bingöl'ün, 10 gündür Kara'nın evinde kaldığı belirtiliyor.
  5. Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Kara Fotoları Burcu Kara Fotoğrafları Buğra Gülsoy'dan ayrılan Burcu Kara'nın bu sabah, Burcu Kara dolandırıldı haberini paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise Burcu Kara yeni resimleri paylaşıyor ve Burcu Kara hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.

Sayfayı Paylaş