gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Burcu Karababa Bir Gül Ektim 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Burcu Karababa Bir Gül Ektim 2008 SANATÇI ADI : Burcu Karababa

ALBÜM ADI : Bir Gül Ektim

YIL : 2008

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

1. Burcu Karababa - 01 - İdam Yazan Kalem Oldum
    2. Burcu Karababa - 02 - Derdo
    3. Burcu Karababa - 03 - Bavo
    4. Burcu Karababa - 04 - Soframız Ganidir
    5. Burcu Karababa - 05 - Sen Gittinya
    6. Burcu Karababa - 06 - Al Kızıl Kan Içinde Yiğidim
    7. Burcu Karababa - 07 - Esti Seher Yeli
    8. Burcu Karababa - 08 - Munzur
    9. Burcu Karababa - 09 - Bir Gül Ektim
    10. Burcu Karababa - 10 - Seher Vakti
    11. Burcu Karababa - 11 - Oğul
    12. Burcu Karababa - 12 - Siviğin Başında
    13. Burcu Karababa - 13 - AğLamaklı Kaldım
    14. Burcu Karababa - 14 - Lımın Dağlar

Burcu Karababa Bir Gül Ektim 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 Ekim Aylık Boğa Burcu Yorumu

2008 Ekim Aylık Boğa Burcu Yorumu

mynetfal Aşk ve İlişkiler Ekim ayına girdiğiniz şu günlerde gerek iş hayatında olanlar gerekse eğitim hayatında faaliyet gösterenler için yoğunluk söz konusu. Doğal olarak her birey sorumluluklarını yerine getirmek ve hayat mücadelesinde başarılı olmak isterken, hayatın keyifli ve güzel yanlarını da yaşamak ve hissetmek istiyor. Bu son derece doğal bir istek. Peki Ekim Ayı içinde siz Boğalar...
  2. 2008 Ekim Aylık Yengeç Burcu Yorumu

2008 Ekim Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Aşk ve İlişkiler Aşk hayatınızla ilgili konularda Ekim ayının bana göre iki önemli enerjisi hemen göze çarpıyor. Bunlardan birincisi 24 Eylül-18 Ekim Venüs gezegeninin Akrep ve aşk evinizin yöneticisi olan Mars gezegeninin 4 Ekim-16 Kasım tarihleri arasındaki Akrep burcu geçişi. Her iki gezegen etkinliği de Akrepte gerçekleşeceği için, tutkularınızın oldukça derin, duygularınız bir o kadar...
  3. 2008 Ekim Aylık akrep Burcu Yorumu

2008 Ekim Aylık akrep Burcu Yorumu

Aşk ve İlişkiler 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda seyredecek Güneş gezegeni ve bir gün sonrası 23 Eylül tarihinde geri hareketine başlayacak Merkür gezegeni, ilişkiler ve genel anlamda yaşamınızı ilgilendiren her konuyu, içsel anlamda gözden geçirme ve eksiklerinizin saptaması adına oldukça etkileyici. Bunu bir hazırlık dönemine benzetebilirsiniz. Yani, yeniden doğabilmek...
  4. 2008 Ekim Aylık yay  Burcu Yorumu

2008 Ekim Aylık yay Burcu Yorumu

Aşk ve İlişkiler Bilirsiniz Yay insanları genelde içleri dışları bir olduğundan kötülük nedir pek bilmez, kendilerince güven duydukları kişilerle sırlarını paylaşabilirler. Çünkü coşkulu, iyi niyetli oldukları için, derinlemesine oturup plan yaparak hareket etmeyi bilmezler. Bu yüzden çoğu Yay burcu bir çocuk kadar masumdur. Bu masumiyet ise, etrafındaki kötü niyetli insanların yaptıkları...
  5. 2008 Ekim Aylık Balık  Burcu Yorumu

2008 Ekim Aylık Balık Burcu Yorumu

Aşk ve İlişkiler Sevgili Balıklar aşk hayatınız ve ilişkileriniz konusunda iki enerji Ekim ayına damgasını vuracağa benziyor. Bu enerjiler farklı alanlarda farklı anlamlar içerse de, tüm burçlar gibi sizin de Merkürün geri hareketi konusunda dikkatli olmanız gerektiğini söyleyebilirim. Bildiğiniz gibi Merkür sizin evlilik, uzun süreli ilişkilerle ilgili yaşam evinizin yönetici gezegeni. Doğal...

Sayfayı Paylaş