gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Kara'dan Formda Kalma Tüyoları

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

burcu kara Burcu Kara'yı çok beğenirim hem vücudu hem yüzü çok güzel bana göre...Güzel oyuncu Burcu Kara formunu nasıl koruyormuş bakalım melekler :tik:

Derya Baykal’ın ev sahipliğindeki “Deryalı Günler” programına konuk olan Burcu Kara, formunu nasıl koruduğunu anlattı.

“Maskeli Balo” dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Kara, sürekli ince kalmayı az yemek yemeye borçlu olduğunu söyledi. “Ben oturunca 3-4 tabak değil, bir tabak yerim ama az yerim. Formumu buna borçluyum galiba” diyen güzel oyuncu, Baykal’ın, evinde arkadaşlarına verdiği yemek partilerinin çok ünlü olduğu sözlerini de onayladı. Kara, yaptığı yemekleri annesinin beğenmediğini de belirtti.

Burcu Kara'dan Formda Kalma Tüyoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Oyuncu Burcu Kara'dan Makyaj Sırları

Güzel Oyuncu Burcu Kara'dan Makyaj Sırları

sanatcıların makyajları özgü namal güzellik sırları ünlülerin makyaj markaları en güzel makyaj yapan ünlüler sanatçıların sırları Uzun yıllar spikerlik yaptıktan sonra rotasını oyunculuğa çeviren Burcu Kara, doğal güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile herkesin beğenisini kazanıyor. Her zaman doğallıktan yana olduğunu söyleyen Kara, cilt güzelliğinin moralle çok alakalı olduğunu düşünüyor. Güzel...
  2. Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları

Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları

Uzmanların ağzından formda kalmanın sırları İşte fitness uzmanlarının geliştirdikleri kısa zamanda form tutma stratejileri... Bu listedeki her madde fazla yağlarınızı yakacak kaslarınızı geliştirecek ve sizi hızla şekle sokacak. Egzersizlerinizi bu maddelere göre şekillendirerek kısa sürede form tutabilirsiniz. Sıkı Bir Karın İçin Nefesinizi Doğru Kullanın Her zaman istediğiniz sıkı karın...
  3. Azra Akın'dan Formda Kalma Sırları

Azra Akın'dan Formda Kalma Sırları

azra akın Azra akın, nasıl formda kalıyor, formda kalma sırlar, güzellik sırları, zayıflık sırları neler diye merak edenler için bilgiler Türkiye'nin en güzel ve sempatik kadınlarından biri olan Azra Akın'ın formda kalma sırlarını paylaşıyorum melekler... Azra Akın, formda kalmasının sırlarını paylaştı. 29 yaşındaki güzel nelere dikkat ediyor: Dans ediyor ve yüzüyor Güne; süt,...
  4. Buğra Gülsoy Burcu Kara'dan Neden Boşandı ?

Buğra Gülsoy Burcu Kara'dan Neden Boşandı ?

burcu kara buğra gülsoy neden ayrıldı burcu kara haberleri buğra gülsoy haberleri Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Burcu Kara ile Buğra Gülsoy kısa süren bir evliliğin ardından boşandılar. Aldatma iddialarının gündeme gelmesinin ardından Buğra Gülsoy ilk kez konuştu ve bakın neler söyledi... Burcu Kara, geçen Temmuz'da evlendiği Buğra Gülsoy'dan boşanmak için bir süre önce mahkemeye...
  5. Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı

Halle Berry Sağlıklı ve Formda Kalmanın Sırlarını Açıkladı”Hintli bir şifacıdan öğrendiğim bitki karışımlarını içiyorum. Arkadaşlarım önce buna çok güldüler, ama bir buçuk yılın sonunda insülin iğnelerini yapmama gerek olmayacak şekilde işe yaradı!” ”Ben diyabet hastasıyım, o yüzden kilo almamak için yaptığım spor artık hayatımın bir parçası oldu. Çok fazla diyet kola içiyorum. Aslında...

Sayfayı Paylaş