gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burcu Karanın gelinliği ve düğünü

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

burcu karanın gelinliği burcu kara gelinliği kara düğün karanın düğünü gelinlik burcu kara, gelinliği, gelinlik modeli, düğünü, düğün arabası, gelin arabası, nikahı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar

Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Kara, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan, Buğra Gülsoy ile dünya evine girdi Melek'lerim.

Bir restoranda gerçekleşen düğüne, Burcu Kara ve Buğra Gülsoy'un ailesi ve yakın dostlarından oluşan 300 davetli katıldı.

Saten, straplez sade ama şık bir gelinlik giyen Burcu Kara, belinede pembe kurdela bir kemer kullandı. Gelin çiçeğinide yine pembe seçti :)

Sade olan gelinliğinde pembe renkleri kullanan Burcu Kara'nın gelin arabasıda eski model, pembe bir arabaydı Melek'lerim.

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy çiftine, Meleklermekani.com olarak, bir ömür boyu mutluluklar diliyor ve aşkları daimi olsun diyoruz:)

Onlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine :)

Sağlıkla ve Sevgiyle kalın...

Meleklermekani.com

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    tül perde :) diye tabir ediyorum ben o tarz gelinliklere ama sanırım oda arabasıyla falan kombine etmiş allah mutlu mesut etsin.

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    duvağını o şekilde topuzun tepesinden yerleştirmesi çok kötü olmuş hem topuz kapanmış hemde bence de tül perde gibi göstermiş

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum saçlarını bende beğenmedim.hEle beren saatin giydiği o mavi elbiseyi görseniz varya :D

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    araba süpermis ya ... ömür boyu mutluluklarrrr

6. kusgun melek

kusgun melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Burcu Karanın gelinliği ve düğünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

Gelinlik,düğün ve zaman!!Yardım!!!!!

gelinlik ne zaman alınır henna gelinlik henna fiyat Melekler bana yardım edin lütfen...Benim düğünüm 30 nisanda olacak inşallah.Belden drape göğüs kısmı taşlı kabarık beyaz bir gelinlik istiyorum.Diktirip satın almak istiyorum.Sizce şimdi aralık ayında diktirmeli miyim?Ocaktan sonra fiyatlar fırlayacakmış.Şimdiden 2011den 2 gelinlik getirttirmişler 2.100 dedi fiyatını.Ama şuanda her yerde...
  2. Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

Gökçe Bahadır'ın gelinliği ve düğün resimleri

ali sunal düğün gökçe bahadırın gelinliği gökçe bahadır ın gelinliği bahadır gelinlik düğün gökçe bahadır, ali sunal, düğün resimleri, gelinliği, gelinlik modeli, düğün fotoları, yunanistan düğünü ve dahası burada arkadaşlar Bodrum'da nikah kıyıp, Yunanistan adalarında dillere destan bir düğün yapan Ali Sunal ve Gökçe Bahadır'ın düğün resimlerini ve merak edeneler içinde gelinliğini...
  3. Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri

Burcu kara gelinliği ve benzer modelleri

burcu kara gelinliği burcu kara gelinlik burcu kara gelinlik modeli, şekli, benzerleri, gelinlik modelleri 2011 hakkında genel bilgiler evet evlenecek olan melekler burcu karanın gelinlik modeli çok popüler olmuş:D bizde hem onun gelinliğini hemde benzer modelleri sizler için araştırdık
  4. Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Karayı hiç böyle görmediniz Burcu Kara Fotoğrafları

Burcu Kara Fotoları Burcu Kara Fotoğrafları Buğra Gülsoy'dan ayrılan Burcu Kara'nın bu sabah, Burcu Kara dolandırıldı haberini paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise Burcu Kara yeni resimleri paylaşıyor ve Burcu Kara hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.
  5. Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Burcu Kara Ümit Karan 'la mı Birlikte ?

Bu konu; burcu kara ümit karan hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu Burcu Kara yine kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy ile evlenmiş ama bu evlilik kısa sürmüştü. Bu yıl içinde boşanan çiftten Burcu Kara 'nın ünlü futbolcu Ümit Karan ile aralarında birşeyler olabilecğei konuşuluyor.. Geçtiğimiz aylarda oyuncu eşi Buğra Gülsoy ile evliliğini sonlandıran...

Sayfayı Paylaş