gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burcu ve Buğra Boşanıyor mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Burcu ve Buğra Boşanıyor mu? kızlar yoksa ben mi yanlış duydum televizyondan duydum yaa boşanmasınlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy neden boşanıyor?

On ay önce evlenen ünlü oyuncular Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor. Geçen nisan ayında beraberlik yaşamaya başlayan ve 2 ay içinde nişanlanıp evlilik kararı alan çiftin boşanmasıda ani oldu.

Ayrılık haberini Burcu Kara twitter sayfasına 16 Nisan’da “Önce bir boşluk oldu kalp gidince ama şimdi iyi... “ yazarak duyurdu. Ardından da evli olduğu için kabul etmediği bilinen şehirdışı projelerine şimdi sıcak baktığını belirtti ve “Artık şehirdışı bir işte çalışmak istiyorum, kesin! İstanbul dışında çalışmanın vakti geldi. Çünkü, bana tatil gibi gelecek. Özlemek güzeldir” cümlelerini yazdı.

Burcu ve Buğra Boşanıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

Buğra Gülsoy ve Burcu Kara El Ele

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy Burcu kara, kimdir, buğra gülsoy, kimdir, birliktelikleri, resimleri hakkında detaylı bilgi aalım arkadaşlar. Fatmagülün suçu ne ile tanıdığımız Vural (Buğra gülsoy) Burcu Kara ile bir süredir ilşki yaşıyormuş melekler. Çifte mutluluklar diliyoruz :) Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Vural'ı Buğra Gülsoy ile sevgilisi Burcu Kara ilk kez el ele...
  2. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy Evleniyor!

buğra gülsoy burcu kara burcu kara buğra gülsoy evleniyor ve evlendi Burcu kara, buğra gülsoy, evlilik haberleri, çift evleniyor konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Geçen aylarda birliktelikleri yeni, yeni duyurulan burcu kara ve buğra gülsoy hızlı bir zaman geçirerek evlenme kararı almışlar melekler. Mutluluklar diliyoruz :) Burcu Kara, Buğra Gülsoy’la hayatını...
  3. Burcu Kara ve Buğra Gülsoy evlendi

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy evlendi

burcu kara evlendi burcu kara buğra gülsoy evlendi düğün beren saat düğün buğra gülsoy burcu kara buğra gülsoy, evlendi, düğünleri, düğün resimleri, düğün fotoğrafları, düğün fotoları, haberleri burada "Fatmagülün Suçu Ne" dizisinde Vural karekterini canlandıran Buğra Gülsoy ve güzel oyuncu Burcu Kara evlendi Melek2lerim. Meleklermekani.com olarak, ünlü çifte, bir ömür boyu...
  4. Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Boşanıyor mu

Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Boşanıyor mu

Haberlerde gazetelerde gördüm Ali sunal ile Gökçe Bahadır yeni evlenmişti ya daha boşanıyorlarmış ? Sebep ne acaba
  5. Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor

Burcu Kara ile Buğra Gülsoy boşanıyor

burcu kara ve buğra gülsoy ayrılığı buğra gülsoy burcu kara boşanıyor Ekranların iki başarılı ünlüsü Burcu Kara ve Buğra Gülsoy, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında muhteşem bir düğünle dünya evine girmişlerdi. Lakin onlarında evliliği, ünlüler dünyasında ki kısa evliliklerin kaderine benzedi. Evet Burcu Kara ve Buğra Gülsoy boşanıyor Melek'lerim. Bizde haklarında hayırlı olanı olsun diyor ve Buğra...

Sayfayı Paylaş