gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

burcunuzun gerçek yüzü:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Sahici burclar KOç: Ego tatminine en ihtiyac duyan burc iste... Bay ukala ya da bayan buz.. En onde olacagim diye yapmayacagi yoktur. Askta, iste, gucte en bencil burctur. Karsisindakini kirdigini da en anlamayan burc. Kolay kolay da begenmez. Asla af dilemez

BOĞA: Himbil sey ne olacak. Kafasi her seye kolay kolay basmaz. Agir kanlidir. Biraz da mankafadir . Harekete gecmesi icin arkasindan hep birilerinin itmesi gerekir. Bir soyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .

iKiZLER: Uzak durmakta fayda var. ikiyuzlu riyakar, yalanci... uenesi de oyle dusuktur ki esir aldi mi yanarsin. uogu sizofrenin de ikizlerden ciktigi soyleniyor.

YENGEÇ: Etrafa sempatik gorunmeye calisan bir zavalli. Tembel. Kilini kipirdatamaz. Saftir da biraz. Sahtedir ve kolay kandirilir.

ASLAN: Elestiriye asla gelemez. Dunyayi o yaratmis sanki.. Gosteris meraklisidir. Sabit fikirlidir. uvulmeye bayilir. Hos ovulecek hicbir yani yok ama...

BAŞAK: Ayrintilar arasinda kaybolur. Hayati ayrinti... Bir de titizdir ki, yarar insani. Hastaliktan odu patlar. Duzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de oyle sivridir ki deser insani aldirmadan .

TERAZi: Guzel olacagim diye kendini parcalar. Bir sey beceremez. Akli bir karis havadadir. Dengesizin tekidir. iki dakika once soyledigini unutur.

AKREP: Adi uzerinde akrep gibi sokar insani. Ahlak anlayisi sifirdir. Kiskanclik krizlerine girer. Askta, iste iliskilerde hayvansidir. Duygusuzun tekidir.

YAY: Yeteneksiz ve sahsiyetsizdir. issiz gucsuz insanlar bu burctan cikar. Beceriksizdir. Aptal da denilebilir. isi gucu aylak aylak gezmektir.

OĞLAK: En duygusuz burctur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Asiri maddiyatcidir. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burctan ne beklenir ki ??? Ayrica cok da pimpiriklidir .

KOVA: iste menfaatcilerin menfaatcisi. Kendini begenmistir.. insanlarin arkasindan konusur. Dedikoducudur. uikari icin yapmayacagi sey yoktur.

BALIK: Balik esittir alik. Vur kafasina al ekmegini agzindan. Soyleyecek pek bir sey yok. uunku en zeka yoksunu burc baliktir.

:D:D

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: burcunuzun gerçek yüzü:)
    BALIK: Balik esittir alik. Vur kafasina al ekmegini agzindan. Soyleyecek pek bir sey yok. uunku en zeka yoksunu burc baliktir

vallamıı

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

BALIK: Balik esittir alik. Vur kafasina al ekmegini agzindan. Soyleyecek pek bir sey yok. çunku en zeka yoksunu burc baliktir.

Valla hiç katılmıyorum

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

OĞLAK: En duygusuz burctur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Asiri maddiyatcidir. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burctan ne beklenir ki ??? Ayrica cok da pimpiriklidir .

:seker: hicde bilem cok duygusalim ben:D:D
    Paylasim icin sagol

5. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iKiZLER: Uzak durmakta fayda var. ikiyuzlu riyakar, yalanci... uenesi de oyle dusuktur ki esir aldi mi yanarsin. uogu sizofrenin de ikizlerden ciktigi soyleniyor

:hhh:külliyen yalan...

6. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

BOĞA: Himbil sey ne olacak. Kafasi her seye kolay kolay basmaz. Agir kanlidir. Biraz da mankafadir . Harekete gecmesi icin arkasindan hep birilerinin itmesi gerekir. Bir soyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .

hadi sende kimdemiş. ben kendimi biliyom bilende beni bilyo:seker:

7. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    BAŞAK: Ayrintilar arasinda kaybolur. Hayati ayrinti... Bir de titizdir ki, yarar insani. Hastaliktan odu patlar. Duzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de oyle sivridir ki deser insani aldirmadan .

çok doğru:D:D

burcunuzun gerçek yüzü:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayatın gerçek yüzü

Hayatın gerçek yüzü

Hayatı aradım. Onca koşturmanın arasında bir yerlerden çıksın karşıma diye. Beni anlasın, yaralarımı sarsın ve kuytularımı aydınlatsın diye. Vakit geçti ama sonunda geldi hayat eteğindeki çakıl taşları ile. Hayat yaralı geldi bana acı içinde Bir fırtınadan düşmüştü kucağıma kız kulesinden. Hayatın gözlerine baktım. Acılarını gördüm ve sormaya bile korktum. Acılarının derinliği korkutmuştu...
  2. Gerçek işsizlik yüzde 26

Gerçek işsizlik yüzde 26

İktisatçı Mustafa Sönmez, gerçek işsizlik rakamının yüzde 26'ya yakın olduğunu dile getirdi. İktisatçı Mustafa Sönmez yaptığı açıklamada, sanayi sektörünün istihdam yaratmak yerine istihdam kaybı yaşayan sektör durumunda olduğunu belirterek, “Sanayideki daralmanın ve işsizlik artışının hızla hizmet sektörüne yansıyacağı açık. Dolayısıyla, önümüzdeki ayların işsizlik verileri daha endişe verici...
  3. ünlülerin gerçek yüzü:)

ünlülerin gerçek yüzü:)

melekler okulu gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü melekler okulunun gercek okulunun yüzleri
  4. Meçhulun Gerçek Yüzü....

Meçhulun Gerçek Yüzü....

meleğin gerçek yüzü meleklerin gerçek yüzü meleyin Sitenin şeker sevilen sayılan hanım hanımcık(!) biraz uçuk kaçık ama iyi birisi olarak bildiğiniz süper modumuz meçhulun gerçek yüzü burda arkadaşlarım vakit geç olmadan onun bu halini öğrenmeniz lazım ben iyi bir insan olarak size bütün gerçekleyi detaylı olarak açıklayacağım. Allah korusun bugün benim başıma gelen yarın sizin başınıza...
  5. İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

İşte Shakespeare’in gerçek yüzü!

Ünlü şairin üç boyutlu hali, bazı çevreleri memnun etmedi 06 Eylül 2010 Pazartesi, 09:14:19 History Channel’da 13 Eylül’de yayınlanacak olan 'Ölüm Maskeleri' adlı belgesel için aralarında William Shakespeare ve Napolyon Bonaparte’ın bulunduğu bazı isimlerin yüzleri 3 boyutlu olarak canlandırıldı. Fakat Shakespeare’in üç boyutlu görüntüsü tartışmalara neden oldu....

Sayfayı Paylaş