gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ?

Konu, 'Bütün Burçlar' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

BURCUNUZUN HANGİ ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYORSUNUZ BUYRUN BAKIN MELEKLERİM :tilili:

http://astroloji.tr.msn.com/burc-testleri.aspx

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    [h=2]Bereketli Başak[/h]Başak burcu çalışkanların burcudur. Ellerinden hiçbir iş kurtulmaz. Mutlaka üstesinden gelecek bir yöntem bulur, buldukları o yöntemle tarihe geçebilirler. Pratik zeka konusunda üstlerine yoktur. Kazanır ve kazandırırlar. Tembelliğe katlanamazlar. Tam da böyle birisiniz. Lakin iş, hayatınızda öyle bir yer kaplıyor ki başka çok az şeye vakit kalıyor. Daha da beteri hayatınızın başka alanlarını da işiniz gibi yönetiyorsunuz. İşte bu son konuda bir miktar değişikliğe ihtiyacınız varmış gibi görünüyor. Çalışkanlığınıza diyecek yok ama hayat işten ibaret de değil.

3. nevrinsarezar

nevrinsarezar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kova burcuyum , özgürlüğüme çok ama çok düşkünüm :)

Burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?

Balık Burcunun Hangi Özelliklerini Taşıyorsunuz?

balık burcu testi hangi burç olduğunu öğren yükselenini öğren balık burcunun yükseleni hangi burçtur burcunun özelliklerini öğrenme Balık burcuna mensup melekler, siz burcunuzun hangi özelliklerini taşıyorsunuz? Tipik bir Balık mısınız yoksa yükseleniniz sizi farklı şekilde mi etkiliyor?
  2. Hangi Burç Hangi Mani?

Hangi Burç Hangi Mani?

hangi burcum ben hangi burcum Koç Ben bilirim gerisi boş, İstiyorsan peşimden koş Emir almam, ben veririm, Önderiyim bu feleğin Boğa Tek dileğim vardır Bolca para, zengin sofra Çok bir şey mi istediğim, Güvencemdir bunlar benim İkizler Zekam parlak, dilim oynak, Her konuya elim kıvrak, Sıkıntıya hiç gelemem, Bir de karar verebilsem! Yengeç Tez canlıyım, duygusalım, Dokunsalar...
  3. Hangi burcum, burcunu öğren

Hangi burcum, burcunu öğren

burç öğrenme burcunu öğren hangi burcum ben hangi burcum ben testi burcum ne, benim, hangisi, öğren, hangi burcum, öğrenmek istiyorum, test, yaş hesaplama, buyrun burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde burç öğrenme testini sunuyoruz sizlere. "Benim burcum ne?" diyenler ve "Onun burcunu öğrenmek istiyorum" diyenler, aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak hem...
  4. Bakalım Burcunuzun Özelliklerini Taşıyor musunuz?

Bakalım Burcunuzun Özelliklerini Taşıyor musunuz?

burç özellikleri burcunuzun özellikleri Sevgili melekler, burçlar hayatımızın tam orta noktasında. Ne kadar inanmıyoruz desek de göz ucuyla olsun şöyle bir günlük burç yorumuna bakarız. Bazılarımız da bu işte neredeyse uzmanlaşmıştır. Ta ki karşısındaki kişinin özelliklerine bakarak burcunu tahmin etmeye kadar. Şimdi sizlerle paylaşacağımız test de böyle birşey. Çözün ve okuyun. Bakalım...
  5. Hangi burcun ne gibi takıntıları var?

Hangi burcun ne gibi takıntıları var?

Burçların ilginç takıntıları olduğunu biliyor muydunuz? Hangi burç nasıl bir takıntıya sahip okuyunca hem çok gülecek hem de çok şaşıracaksınız. Yapılan bir araştırmaya göre burçların kendi aralarında farklı takıntıları olduğu ortaya çıktı. Yaklaşık 12 burcundan her konuda farklı bir takıntısı var. İşte o takıntılar... Koç Kapalı bir yerde uzun süre duramaz. Kışın başına şapka, bere...

Sayfayı Paylaş