gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Burda Balikmi tutulur :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Burda Balikmi tutulur :)
    ya azcık kafasında var galıba:):):):):)

Burda Balikmi tutulur :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bursa

bursa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burun

Burun

rüyada burun kemiği görmek Burunda görülen mükemmellik ve güzellik dünyada iyi yaşamaya, Burunda görülen noklanlık ve çirkinlik kişinin işindeki ve davramışlarındaki noksanlık ve çirkinliğe, Burundan malum olan sıvının gelmesi kadri yüce bir insandan iyilik görmeye, Burna sinek vss. girmesi sıkıntıya, burundan böyle bir şey çıkması evlad sahibi olmaya, Burnundan konuşmak nimet ve mevkinin...
  3. Burdasın..........

Burdasın..........

Burdasın yanımdasın biliyorum Mum ışığımın zerafetinde ağlayan yalnızlığımsın yine bu gece Dur gitme, bekle! Eriyip gidemezsin beni bırakıp. Mum biter, gece söner ama korkarım, beceremem karanlıkta şiir yazmayı sana. Sen hep burdasın, odamdasın biliyorum Olur ya, sıkılırsan eğer git, gez de gel biraz ama dön ne olur yine yanıma. Korkarım, ağlamayı beceremem karanlıkta....
  4. Bebek Nasıl Tutulur?

Bebek Nasıl Tutulur?

bebek, nasıl tutulur, tutuş şekilleri, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Genelde özellikle babalar ve acemi anneler bebeklerini nasıl tutacaklarını bilemezler ve korkarlar.Aslında bebekler sanıldığı kadar kırılgan değillerdir.Sadece ilk haftalarda dikkat edilmesi gereken boynu ve başıdır. BEBEĞİNİZİ YATAKTAN NASIL ALMALISINIZ : Başını ve...
  5. ÜCRETSİZ AVUKAT NASIL TUTULUR?

ÜCRETSİZ AVUKAT NASIL TUTULUR?

adli yardım nedir,barodan ücretsiz avukat nasıl tutulur,barodan avukat nasıl tutulur,barodan ücretsiz avukat nasıl talep edilir,ücretsiz avukat tutma hakkında bilgiler, Adli yardım kendisinin ve ailesinin geçimini sağlayamayacak durumda olan kişilerin ve vakıfların ihtiyaç duydukları zamanlarda devletin onlara ücretsiz adli destek sağlamasıdır. Kişiler ve vakıflar herhangi bir davanın veya...

Sayfayı Paylaş