gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Burda müziği Hisset - Avatar

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Burada müziği hisset!!! Müzik sevelere birbirinden farklı avatarlar !!!

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller emeğine sağlık:)

Burda müziği Hisset - Avatar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hisset beni...

hisset beni...

canımı acıtıyor kimsesizliğim..düşünüyorum da yokluğunu kabullenemiyorum. nasıl olurdu diyorum sensizlik. nasıl olurdu? kocaman bir kimsesizlik oturuyor boğazıma. yutkunamıyorum nefes alamıyorum. gittiğinde bile benimleydin sen. gecelerce varlığından bıraktıklarını sevdim, düşledim.. sensizliğin acısıyla kıvranırken yatağımda hep gözlerimde hissettim gözlerini. yalancı finaller kurguladım...
  2. Müzik

Müzik

Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik...
  3. Sagopa Kajmer - Al 1'de Burdan Yak (G.O.R.A. Film Müziği)

Sagopa Kajmer - Al 1'de Burdan Yak (G.O.R.A. Film Müziği)

Al 1de Burdan Yak, kapasite meselesi bak Perde kapanmış lak lak, başlar az sonra Dedikodu kazanına kepçe olsan kaç yazar? Çatlak seslere alışkın her kulak Beni update edin, Rapi şadettim kulaklara download edin Rapin evi çıtasını tepelere çaktım kontrol edin, Teknoloji bugün yine jön Dinmiş bakışlar bön Yüzünü kendine dön Çabalamalı ve bulmalı yön Sago rapte en ön, Nizam mayın malzeme mayın...
  4. -müZik-

-müZik-

Sizin icinde müzik hayatinizda cok önem tasiyan bir yerde ise, buyrun meleklerim bunlar tam sizlik :):):) Orjinal Boyutlarını Görmek İçin Tıklayınız
  5. kendini iyi hisset

kendini iyi hisset

Kendini iyi hissetmene izin ver. Ne zaman canın sıkılsa, üzüntü veya öfke içinde kalsan hemen içine yolculuk et.... Elini Kaldır ve Yüreğine Götür. Tut ve Okşa Onu. Ona Dokunamasan bile Hissetmiş Olacaksın! Bunu denemelisin. Ruhun derinliklerine inmelisin zaman zaman. Oradan yüreğine… Bütün bedenini gezmelisin! Ağaçları İzle! Yapraklarını Döker ve Sonra Tekrar Açar. Meyveler Rengarenk...

Sayfayı Paylaş