gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

burda yaşar mısınız ???

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

burda yaşar mısınız ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bronzlaştınız mı? makyajınız burda..

bronzlaştınız mı? makyajınız burda..

vazelin bronzlaştırır mı vazelinle bronzlaşmak vazelin bronzlaştırırmı bronzlaşma zeytinyağı bronzlaştırır mı Tek bir adımda güneşin altın rengini yüzünüze ve vücudunuza taşıyan fondöten ve pudralar, kolayca kalıcı bir bronzluk sağlayan hızlı bronzlaştırıcılar ve son dokunuş için pırıltılı kremler. En yeni kozmetik ürünleri, bronzluk hayalinizi güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan da...
  2. Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yaşar İpek - Bıkmadın mı?

Yanındayken dertlerim uçup gidiyor, Kalbim heyecandan çırpınıp duruyor Sensiz olmak inan bana hiç yaramıyor Herşeyim gülüm canım seni istiyor. Bıkmadınmı ayrılıktan söyle bana yar Seninde yetmedimi hasret canına Tek istegim seninle olmak gel kollarıma Öyle sarılki boynuma asla bırakma..
  3. Burun Estetiği Ebru Yaşardan sonra patlamışmış

Burun Estetiği Ebru Yaşardan sonra patlamışmış

ebru yaşarın estetiksiz hali ebru yaşar estetiksiz yaşar hali ın yaşarın ve estetikli halleri BENDEN SONRA BURUN ESTETİĞİ PATLADI EBRU YAŞAR, 'BİR DENİZ AKKAYA BİR DE BENİM İÇİN DERLER BUNU' DEDİ.BİR SÜREDİR ORTALIKARDA GÖRÜNMEYEN EBRU YAŞAR YENİ ALBÜMÜ SENİ SEVİYORUM'LA GERİ DÖNDÜ. Bir dönem yaptırdığı estetik sonrası bambaşka bir görünüme bürünen şarkıcı estetiği kendisine yakıştırdığını...
  4. İyimser İnsanlar Daha mı Uzun Yaşar?

İyimser İnsanlar Daha mı Uzun Yaşar?

iyimserlik, ömrü uzatır mı, sebepleri, uzun yaşamak, ile ilgili bilgileri burada bulaibilirsiniz Sevgili melekler, İnsanoğlu varoluşundan beri uzun yaşamın hatta ölümsüzlüğün sırrını aramıştır,halen de aramaktadır.Her gün bu konuda farklı bir yöntem ileri sürülmekte,uzun yaşayan toplumların yaşayışları genlerine kadar araştırılmaktadır. İleri sürülen yöntemlerden biri de iyimser...
  5. Anne Karnında Suyu Biten Cocuk Yaşar Mı?

Anne Karnında Suyu Biten Cocuk Yaşar Mı?

anne karnında bebeğin suyunun azalması,anne karnında bebeğin suyu azalarsa,anne karnında bebeğin suyunun azalması zararlımıdır,anne karnında bebeğin suyunun azalması hakkında bilgiler Bebeğin Suyunun Azalması Oligohidroamnios Anne karnındaki bebek (fetus), amniyon sıvısı adı verilen bir sıvı içinde bulunur. Bu sıvı, rahim içindeki bebeği dışarıdan gelecek travmalara karşı koruduğu gibi,...

Sayfayı Paylaş