gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Burdumda Deviasyon sorunu varmış bu nedir =

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım plastik cerrah olan bir tanıdığımın doktoruna gittim ve bende yani burnumda daviasyon problemi olduğunu söyle ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi bu problem tam olarak nedir hiç karşılaşan oldumu.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Burdumda Deviasyon sorunu varmış bu nedir = konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Olacak Bu TÜrban Sorunu

Ne Olacak Bu TÜrban Sorunu

Sevgili arkadaşlar yakından takip ediyorum bu türban olayını.Halk yavaş yavaş ayaklanmaya başladı herkesin ağzında türban sorunu hangi kanalı açsam bu konu.Evet büyük mesele aslında.Baş örtülmesine tabiiki karşı degilim asla çünkü annanelerimiz babannelerimizinde başı örtülüydü ama türban farklı olaylar başka yöne çekilmek ister gibi akşam özel bir kanalda seyrettim üniversteli ögrenciler...
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. Bir sorum var foruma ne olduu?

Bir sorum var foruma ne olduu?

Foruma ne oldu kendimi çok yabancı hissettim buraya böylemi kalacak hep teması falan. ? eskisi daha güzeldi diye düşünüyorumm
  4. Hamileyim ve kabızlık sorunum var ne yapabilirim?

Hamileyim ve kabızlık sorunum var ne yapabilirim?

gebelikte kabızlık ,gebelikte kabızlığa ne iyi gelir,hamilelikte kabızlık nasıl geçer,hamilelikte şişkinlik,gebelikte kabızlığa iyi gelen besinler hakkında bilgiler Gebelikte kabızlık çok sık rastlanılan bir şikayettir.Gebe kadınların yarısına yakınında görülür.Kabızlığa yol açan bir çok neden vardır. gebelik sırasında kabızlık neden olur Gebelikte hormon düzeylerindeki artışa bağlı...
  5. Yumurtlamamda sorun var nedeni nedir?

Yumurtlamamda sorun var nedeni nedir?

yumurtlama sorunları,yumurtlıkların yumurta üretememesi,ovülasyon bozukluğu nedenleri,ovülasyon problemleri,ovülasyon hakkında bilgiler Klasik bilgiye göre kadınlar bir ömür boyu kullanacakları yumurtalar ile doğarlar ve yeni yumurta yapımı olmaz. Son zamanlarda bu klasik bilgiye karşıt bazı çalışma sonuçları yayınlandı ise de sonuçlarının kliniğe yansımasına kadar biz yine klasik...

Sayfayı Paylaş