gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burhan Altintop - Deprem Oluyo

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Burhan Altintop - Deprem Oluyo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burhan Altintop Resimleri

Burhan Altintop Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ingilizce sohbet (Burhan Altintop)

ingilizce sohbet (Burhan Altintop)

YouTube - ingilizce sohbet (Burhan Altintop)
  3. Burhan Altintop Wassssup man

Burhan Altintop Wassssup man

YouTube - Burhan Altintop Wassssup man
  4. gençler neden satanist oluyolar?

gençler neden satanist oluyolar?

Satanist olduklarını söyleyen gençlerin bu soruya verdikleri cevaplar arasında özellikle şunlar dikkat çekmektedir. "Ailemde gerekli ilgi ve sevgiyi bulamadığım için gidip onların arasına katıldım; Beni küçük yaşta öksüz ya da yetim bırakan Tanrı'ya kızdığım için Satanist oldum; Satanist olmak için Satanist oldum; Huzur aradığım için gidip Satanistlerin arasına katıldım; Bu dünyada...
  5. burhan altintop(engin günaydın)

burhan altintop(engin günaydın)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş