gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burhan altıntop-dövüş klubü

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

burhan altıntop-dövüş klubü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burhan Altıntop Klasikleri

Burhan Altıntop Klasikleri

burhan altıntop klasikleri burhan klasikleri altıntop hamile tesadüfe bak geriiiii,, geriiii, garyyy whats going on Eleride pis miydi temiz miydi belli deil , pis miydi temiz miydi belli deil Nie Hep İyİ İnsanların Başına Geliy Böle Kötü Şeler ? Kural mı Bu? Papucumun satanistiiiiiiii! litfen ımaaaa!!!! kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy. kimki bu beni dişlerimin arsaından...
  2. horoz dövüşü

horoz dövüşü

Horozları döğüşürken görmek, çocuk ve kadın yüzünden meydana gelecek kavgaya; göstermelik efeliğe, boş kibirlenmeye, Horoz döğüştürmek, alim, hatip, müezzin vb. kimselerin arasını açarak fitne ve dedikodu çıkartmaya yahut gözünün kör olmasına delalet edeer.
  3. Dövüş

Dövüş

Rüyada dövüşmek veya dövüşenleri görmek, fiziksel rahatsızlıkların habercisidir. Rüyada dövüsmek veya dövüsenleri görmek, fiziksel rahatsizliklarin habercisidir.
  4. Burhan Altıntop - Are you ready?

Burhan Altıntop - Are you ready?

YouTube - Burhan Altıntop - Are you ready?
  5. Burhan Altıntop Engin Günaydın'ın Sır Sevgilisi

Burhan Altıntop Engin Günaydın'ın Sır Sevgilisi

Seni gidi anadolu çocuğu burhan altintop seniii, babababa sır gibi saklanan burhan altıntopun sevgilisi bulunmuş arkadaşlarım. :D:D Bayılıyorum bu adama ya, tripleri öksürmesi duruşu konuşması beni deli edii :D:D:D:D:D “Avrupa Yakası” dizisinin Burhan Altıntop’u Engin Günaydın, genç oyuncu Deniz Özde Sürmeli’yle aşk yaşıyor. “Avrupa Yakası”ndaki rolüyle şöhreti yakalayan Engin...

Sayfayı Paylaş