gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Burhan Çaçan Alın Yazım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

burhan çaçan filmleri burhan çaçan allahın varsa dön geri şarkı sözü cacan filimleri burhancacanfilimleri Burhan Çaçan Alın Yazım
    SANATÇI ADI : Burhan Çaçan

ALBÜM ADI : Alın Yazım

YIL : **

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01 Deme Kız
    02 Alınyazım
    03 Allahın Varsa Dön Geri
    04 Delal
    05 Ayırma Kardaş
    06 İmdat
    07 Ananada Inat
    08 Bir Kurşun İkimize Yeter
    09 Ayrılık ateşten bir ok
    10 Altını Sarraf Bilir
    11 Boşver Gönül
    12 Potpori
    13 Potpori - 2

Burhan Çaçan Alın Yazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz makyajında altın dokunuşlar

Yaz makyajında altın dokunuşlar

Yaz makyajında altın dokunuşlar Sadece birkaç dokunuşla en doğal şekilde bronz bir görünüme sahip olmak ya da bronz bir cilde pürüzsüz ve ışıltılı görüntü vermek, i.d. bareMinerals bronz serisi ile çok kolay. i.d. bareMinerals bronz serisi ile 4 adımda pürüzsüz ve canlı bir makyaj yaratabilir, yazın favori rengi altının tonlarını ufak dokunuşlar ile cildinize yansıtabilirsiniz. Warm Tan...
  2. Ebru Yaşar - Sus (& Burhan Çaçan)

Ebru Yaşar - Sus (& Burhan Çaçan)

meğer ne zormuş sensiz yaşamak meger ne zormuş sensiz yaşamak Yolunu yıllardır bekledim durdum Akşamı sabaha ekledim durdum Karşımda mazimden bir sevgi buldum Sevdiğim bak bugün sana kavuştum.. SuuS SuuuS.. Gözlerin konuşsun SuuS SuuS.. Yüreğim sızlamasın SuuS SuuuS.. Seni hissedeyim içimde SuuuS, ne olursun sus.. Meğer ne zormuş sensiz yaşamak Senin yokluğunda yanıp tutuşmak Şimdi...
  3. altın yazı efekti

altın yazı efekti

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yaz hamilelerine altın öğütler

Yaz hamilelerine altın öğütler

Yaz aylarına girerken hepimiz sıcaklarla nasıl baş edeceğimizin planlarını yaparken hamileler sıcaklardan daha da fazla etkileniyor. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cem Fıçıcıoğlu, yaz aylarında hamilelere şu önemli önerilerde bulundu… “Su içmeyi ihmal etmeyin” “Hamileliğin ilk aylarından itibaren kadınlar sıcaktan etkileniyor....
  5. Kınadıklarım (alıntı bir yazıdır)

Kınadıklarım (alıntı bir yazıdır)

1-Güngören (biz olaydan 2 saat önce çok yakınındaydık) katliamını yapan şerefsizler.... 2-Olay günü tv kanalları Fox' ta Adnan Şenses şarkı söylüyor, Show' da eğlence tam gaz...., Star' da da eğlence tam gaz , Atv' de İbo Show ve İbo aynen şöyle diyor " Belki de ölenler İbo Show...

Sayfayı Paylaş