gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"... [​IMG] Müzisyen Serhan Şeşen'in babası Burhan Şeşen ve amcası Gökhan Şeşen 'Orada Neler Oluyor'da ölümden sonra değişen hayatlarını anlattılar.

"Dokunmadan sevmeyi oğlumun ölümü bana öğretti"

3 Aralık 2008'de 26 yaşındayken hayatını kaybeden müzisyen Serhan Şeşen'in babası Burhan Şeşen ve amcası Gökhan Şeşen 'Orada Neler Oluyor'da ölümden sonra değişen hayatlarını anlattılar. Burhan Şeşen "Oğlumu kaybettikten sonra bir insanı dokunmadan, görmeden sevmenin nasıl bir şey olduğunu öğrendim. Çok zor ve başkaymış. O derin ve çaresiz özlem geldiği anda ne yapacağımı bilemiyorum. Bazı günler öğleden sonraları zaman duruyor, ağırlaşıyor. Geceler bazen üzerime basıyor. O zaman oğlumun Çengelköy'de yattığı yere gidiyorum. Oraya 'Serhan'ın Bahçesi' adını taktım. Yavrumla dertleşiyorum. Yanında yatanlara 'Oğluma iyi bakın' diyorum. Bana attığı son mesaja bakıyorum. Son kez elini tutuşunu hatırlıyorum. Deniz kenarında yürürken 'Baba bu deniz kimin?' deyişini hatırlıyorum. Elbiselerini kokluyorum" dedi. Acının kendisini farklı bir insan yaptığını da söyleyen Burhan Şeşen "Psikolojik destekle elbette ki bugünleri atlatacağım. Ama bir daha eski Burhan olamayacağım" dedi.

DOĞUMGÜNÜNDE DEVLER SAHNEYE ÇIKIYOR

Burhan Şeşen 27 Şubat Cuma, saat 20.00'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde oğlu Serhan'ın doğumgününü pop müziğin dev isimleriyle kutlayacağını, herkesi doğumgünü şölenine beklediklerini söyledi. Burhan Şeşen oğlunun doğumgününde Serhan'a 4 yaşındayken yazdığı 'Kırmızı Uçurtmam' şarkısını sahneye çıkarak okuyacak. Konserden elde edilecek gelir 'Serhan Şeşen Felsefe ve Yaşama Saygı Derneği'ne aktarılacak.

Burhan Şeşen... "OĞLUMUN ELBİSELERİNİ KOKLUYORUM"... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burhan google

burhan google

Aneaam Gugil Tokyoda Saat? Ne ki Bu? Litfen Ama Noliyy Burda! Okeytoo! Ayuuu ayuuv ?Hey gary, what's goin' on? : Ciko my name is burhan altiiintooop Ciko BaA mi Agliyiin. baa mi uziliin Burasi nie bu gadar garanlik yauw - Nisantasi Cocuklari Koruma Dernegi - Efenim Selam iletiniss - google in Burhaniye © 2007-2008 MixbaL
  2. İlhan şeşen

İlhan şeşen

18 Haziran 1948`de Manisa`da doğan İlhan Şeşen, Hukuk Fakültesi`ni bitirdikten sonra 10 yıl serbest avukat olarak çalıştı.1968`de dans müziği orkestralarında şarkıcılık yaparak müziğe başladı ve aynı yıl gitar çalmayı öğrendi. 1971 yılında "Kavga" isimli bir kırkbeşlik plak çıkarttı. 1983`te avukatlık mesleğini bırakarak yeğenleri Gökhan ve Burhan Şeşen ile beraber Grup Gündoğarken`i...
  3. Efkan Şeşen - Dar Kapılar

Efkan Şeşen - Dar Kapılar

efkan şeşen dar kapılar Kapılar dar geçilmez oldu yar Ağır ağır vuruldu bahar Dökülen, yaprak değil insanlar Gelen, zehirli zamanlar Ah yar Ağla gönül Kendinle baş başa ağla gönül Bir sende değil dumanlı ömür Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama Yarasın adama Ağla gönül Yıldızlara tutun ağla gönül Böyle durmaz dünya yollar bulunur Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama...
  4. Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti

Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in oğlu Serhan Şeşen hayatını kaybetti

Grup Gündoğarken üyelerinden Burhan Şeşen'in müzisyen oğlu Serhan Şeşen yaşamını yitirdi. Grup Gündoğarken'in solisti Burhan Şeşen'in 26 yaşındaki müzisyen oğlu Serhan Şeşen yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede yanlış teşhis sonucu komaya girdi. Beyin ölümü gerçekleşen Şeşen'in yaşam destek ünitesiyle hayata tutunuyordu. Alman Hastanesi'nde yatan Serhan Şeşen'in...

Sayfayı Paylaş