gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Burhanın kuduz olduğu an

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Burhanın kuduz olduğu an konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuduz

kuduz

Kuduz Kuduz olmuş hayvan düşmanlığında aşırı giden kimseye, böyle bir hayvandan zarar görmek düşmanın niyet ve tasarılarına, onu öldürmek düşmana galip gelmeye delalet eder.Rüyada bir kuduz köpek tarafindan isirildiginizi görmek, rakiplerinizin aleyhinizde bazi hareketlerde bulunduguna, fakat size fazla zarar veremediklerine; bir kuduz köpegin öldürüldügünü görmek, düsmanlarinizin size zarar...
  2. Kudüm

Kudüm

hurşit ungay kudüm aleti müzik aleti hangi müzik aletine benzer nakkare hangi aletine benzer KUDÜMÜN FiZiKi YAPISI Yanyana koyulmuş birbirinden farklı büyüklükteki tas biçimli 2 ayrı gövdeye deri gerilmesi ile oluşur. "Zahme" adı verilen yumuşak veya orta yumuşaklıkta ağaç sopalarla çalınır. Gövdeyi meydana getiren 2 çanak, dövme bakır veya ağaçtan imal edilirler. İki çanağın...
  3. ReziL oLduğumuz anLar

ReziL oLduğumuz anLar

meleklerim daha önce böyle bir konu açıldı mı görmedim ama umarım açılmamıştır :hihi: hadi burada eşimize , ailemize , arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize vs vs. rezil olduğumuz anları yazalım hahaha ilk ben başlıyayım bir gün aşşağıya iniyorum alt katımda çok yakın arkadaşım oturuyor o zaman onunla da küstük. çocukluk işte. onlara da yurt dışından misafir gelmişti. o gelen kızla da...
  4. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  5. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...

Sayfayı Paylaş